Jezdci formule 1 přišli s vlastní celosvětovou anketou

Včera jsme vám psali o tom, že některá zahraniční média přišla s velkou anketou, která má odhalit přání a tužby fanoušků po celém světě. Stejný projekt nyní spustili také jezdci formule 1.
Jezdci formule 1 přišli s vlastní celosvětovou anketou

Alex Wurz nám po plodném zasedání jezdců F1, kteří jsou členové GPDA (Asociace jezdců Grand Prix), v Barceloně sliboval, že se jezdci dohodli na tom, jak se dostat blíže fanouškům.

Nakonec to ale bylo myšleno trochu jinak. Jezdci spustili anketu, přes kterou chtějí vyslechnout názory fanoušků a s tím pak jít za klíčovými osobnostmi F1.

Anketa Global Fan Survey​ běží pod webem Motorsport.com a to konkrétně na adrese http://gpda.motorsport.com/.

Klepněte pro větší obrázek

Je moc sympatické, že anketa se vám ihned otevře v češtině! Jde ale zřejmě o strojový překlad. Pokud byste měli problém s pochopením textu, lze jazyk vpravo nahoře změnit. 

„Těším se, až se podíváme na výsledky průzkumu a pochopíme, co si fanoušci myslí,“ řekl jeden z ředitelů GPDA Sebastian Vettel. „Doufám, že to pomůže nám jezdcům a F1 jako sportu udělat lepší rozhodnutí.“

Podle Wurze je anketa jen jedním z kroků, jak chtějí být jezdci blíže fanouškům.

„Máte konzumenty a potřebujete vědět, proč konzumují produkt. Řekli jsme si, pojďme udělat průzkum publika a dejme jim slovo. Na startu chceme naslouchat a ne mluvit. Nasloucháme fanouškům a pak budeme komunikovat s klíčovými akcionáři.“ 

„Chceme jít za Jeanem, Berniem a akcionáři říct jim: ‘to jsou odpovědi našich zákazníků, pojďme najít skutečný důvod a dohodněme se, jak to realizovat.’“ 

Foto: Getty Images / Dan Istitene

Další článek: FIA odstartovala výběrové řízení na (staro)nového dodavatele pneumatik

19. listopadu | Alfa Romeo nasadí do testů po sezóně Illota. Ferrari Fuoca a Shwartzmana.
18. listopadu | Roman Staněk je aktivní na Instagramu (odkaz) a nově také na Youtube: odkaz
17. listopadu | Williams nasadí do testu po Abú Dhabí Nissanyho a Aitkena. Nissany se také zúčastní prvního tréninku na GP Abú Dhabí.

GP Bahrajnu 2020

Pátek 27. listopadu 2020
1. trénink 12.00–13.30
2. trénink 16.00–17.30
Sobota 28. listopadu 2020
3. trénink 12.00–13.00
Kvalifikace 15.00–16.00
Neděle 29. listopadu 2020
Závod 15.10