Jezdci Ferrari jsou připraveni si vzájemně pomáhat v boji o titul

Nejen Felipe Massa může u Ferrari podpořit Fernanda Alonsa, pomoc může jít i opačným směrem. Bude záležet na pozicích v šampionátu.
Jezdci Ferrari jsou připraveni si vzájemně pomáhat v boji o titul

Od chvíle, kdy Alonso přišel do Ferrari, poráží Felipeho Massu. Proto když tým vydal týmový příkaz, bylo to na podporu španělského jezdce.

Alonso ovšem říká, že to tak být nemusí. Pokud bude v šampionátu na lepší pozici Massa, bude připraven ho podpořit. "Jistě. Nebylo by to poprvé ani naposledy. Neustále si vzájemně pomáháme pro dobro Ferrari," uvedl.

"Felipe je jedním z nejlepších jezdců na světě, jak jsme viděli na konci roku 2012. Říkám to tři roky. Co se týče bodů, byl tu velký rozdíl, ale očekávám, že bude mnohem blíž."

Massa o slovech svého kolegy nepochybuje. "Nedokážu si představit tým, který by nechtěl dva konkurenceschopné jezdce. Bojujeme o dva tituly a jsem si jistý, že mi tým pomůže, pokud budu ve stejné situaci jako Fernando, když byl v minulých letech kandidátem na titul."

"Pamatuji si, jak jsme si ze sezóny na sezónu pomáhali s Kimim, když byl můj kolega. S Fernandem je to stejné, je to týmová práce, zatímco harmonie mezi námi pomáhá, stejně jako v jakékoliv jiné práci."

Aktualizovaná fotogalerie z Wrooomu

23. Ferrari Wrooom

 

 

 

 

 

 

Další článek: FIA nominovala do role lékaře F1 Iana Robertse