Jezdci Caterhamu si nejsou svými místy jistí

Charles Pic a Giedo van der Garde nedokáží říct, jestli budou závodit pro Caterham i příští rok. Smlouvy zatím podepsané nemají.
Jezdci Caterhamu si nejsou svými místy jistí

Pic je díky podpoře Totalu a Renaultu u Caterhamu vítaný, ale ani to mu nezaručuje setrvání v závodní sedačce.

"Ve formuli 1 nikdy nevíte. Jestli je ve formuli 1 něco jisté, tak to, že jisté není nic," řekl francouzský závodník pro Autosport. "Z pohledu budoucnosti je logické, abych zůstal tady, ale tohle je formule 1, takže se uvidí."

Bez podpory sponzorů není ani Van der Garde, ale ten na potvrzení své budoucnosti také stále čeká.

"Manažeři jednají s několika lidmi a s tímto týmem, ale vynechávají mě z toho, protože se chci soustředit na závodění, abych odváděl maximum," řekl. "S něčím musí přijít. U tohoto týmu jsem velmi spokojený, dělá dobrou práci."

"Uvidíme, co bude chtít a jak se to vyvine. Velmi se snaží s ohledem na příští rok a zdá se, že auto plní cíle. Uvidíme, jaké se naskytnou možnosti, a pak rozhodneme, ale doufám, že to bude dřív než letos."

Majitel týmu Tony Fernandes připustil, že mezi kandidáty na závodní sedačku 2014 je znovu i Heikki Kovalainen.

Další článek: McLaren se snaží umístit Magnussena, jedná s Force Indií a Marussií

10:15 | Mick Schumacher vyhrál závod F2 a upevnil vedení v šampionátu. Druhý Cunoda. Schumacherův nejbližší pronásledovatel C. Ilott skončil třetí, na Schumachera tak má ztrátu 18 bodů. Další pronásledovatelé v šampionátu: Ch. Lundgaard nedokončil, R. Shwartzman nebodoval.
15:04 | Lamborghini oficiálně potvrdilo, že Stefano Domenicali odchází z pozice šéfa automobilky, aby od ledna 2021 převzal novou prestižní funkci. Očekává se, že nahradí Careye v čele F1.
25. září | Kvalifikace F2: Cunoda, Daruvala, Schumacher... Schumacherův nejbližší soupeř v šampionátu Ilott odstartuje hned za ním ze čtvrtého místa.
24. září | Lewis Hamilton očekává, že FIA v reakci na jeho kontroverzní tričko z GP Toskánska zavede nová pravidla, ve kterých vyjasní, co je a co není možné.

GP Ruska 2020

Pátek 25. září 2020
1. trénink Bottas (1:34.923)
2. trénink Bottas (1:33.519)
Sobota 26. září 2020
3. trénink Hamilton (1:33.279)
Kvalifikace 14.00–15.00
Neděle 27. září 2020
Závod 13.10