Jezdci Caterhamu si nejsou svými místy jistí

Charles Pic a Giedo van der Garde nedokáží říct, jestli budou závodit pro Caterham i příští rok. Smlouvy zatím podepsané nemají.
Jezdci Caterhamu si nejsou svými místy jistí

Pic je díky podpoře Totalu a Renaultu u Caterhamu vítaný, ale ani to mu nezaručuje setrvání v závodní sedačce.

"Ve formuli 1 nikdy nevíte. Jestli je ve formuli 1 něco jisté, tak to, že jisté není nic," řekl francouzský závodník pro Autosport. "Z pohledu budoucnosti je logické, abych zůstal tady, ale tohle je formule 1, takže se uvidí."

Bez podpory sponzorů není ani Van der Garde, ale ten na potvrzení své budoucnosti také stále čeká.

"Manažeři jednají s několika lidmi a s tímto týmem, ale vynechávají mě z toho, protože se chci soustředit na závodění, abych odváděl maximum," řekl. "S něčím musí přijít. U tohoto týmu jsem velmi spokojený, dělá dobrou práci."

"Uvidíme, co bude chtít a jak se to vyvine. Velmi se snaží s ohledem na příští rok a zdá se, že auto plní cíle. Uvidíme, jaké se naskytnou možnosti, a pak rozhodneme, ale doufám, že to bude dřív než letos."

Majitel týmu Tony Fernandes připustil, že mezi kandidáty na závodní sedačku 2014 je znovu i Heikki Kovalainen.

Další článek: McLaren se snaží umístit Magnussena, jedná s Force Indií a Marussií

14:51 | Podle posledních spekulací bude GP Turecka zrušena bez náhrady. Počet závodů by klesl z 23 na 22.
11. května | Júki Cunoda dnes slaví 21. narozeniny.
11. května | Za účasti tří týmů pokračují testy 18palcových pneumatik. Tentokrát v Barceloně. Red Bull nasadí Albona, Alfa Romeo Kubicu a Alpine by mělo nasadit Kvjata (od letošního roku rezervní jezdec týmu).
10. května | Red Bull ve Španělsku zůstal. Zítra a ve středu bude testovat 18palcové pneumatiky pro rok 2022. Po oba dny bude jezdit Alex Albon.