Jezdcem dne se v GP USA 2017 stal Verstappen

Max Verstappen předvedl opět jeden ze svých skvělých výkonů. Během deseti kol získal deset pozic a nakonec dojel na čtvrtém místě.

Max Verstappen měl v útrobách svého vozu vylepšený motor Renault, ale za jeho nasazení dostal penalizace. Do závodu odstartoval z 16. místa, ale už po pár kolech byl na bodech.

Nakonec se díky strategii dvou zastávek dostal až na 4. místo a v posledním kole předjel Kimiho Räikkönena. Podle sportovních komisařů to však bylo za cenu toho, že se dostal mimo trať. Verstappen za to dostal penalizaci pěti sekund. V cíli závodu tak Verstappenovi patřilo čtvrté místo.

Tučně je zvýrazněn jezdec, který daný závod i vyhrál

Diskuze (11) Další článek: Velkou americkou bitvu vyhrál Hamilton, Mercedes má titul!
26. dubna | Pirelli bude titulárním sponzorem GP Francie 2018.
25. dubna | V Austinu budou mít koncert Bruno Mars a Britney Spears.
25. dubna | Dnes slaví narozeniny: Jean-Éric Vergne (28) Giedo van der Garde (33) Felipe Massa (37)
20. dubna | Kvjat odjel 118 kol ve Fioranu v rámci testů pro Pirelli. Giovinazzi včera 124 kol. Testovalo se na mokré trati.
20. dubna | Kvjat ve Fioranu jezdí s Ferrari. Testuje pro Pirelli.