Jestli se někomu v současné době daří, je to Hamilton, říká Sainz

Podle Sainze má Red Bull rychlejší auto, ale Hamilton odvádí velmi dobrou práci.
Foto: Getty Images / Lars Baron
Jestli se někomu v současné době daří, je to Hamilton, říká Sainz | Foto: Getty Images / Lars Baron

„Jestli se někomu v současné době daří, je to Hamilton v Mercedesu. Překvapil mě lehkostí, s jakou předjel Verstappena a Bottase. Je na velmi vysoké úrovni,“ cituje Sainze web SoyMotor na základě tiskové konference, kterou ve středu spořádal Sainzův sponzor Estrella Galicia 0,0.

V souboji s Hamiltonem nemůžete dělat chyby, říká Rosberg na adresu Verstappena

V souboji s Hamiltonem nemůžete dělat chyby, říká Rosberg na adresu Verstappena

„Abyste dnes ve formuli 1 předjížděli, musíte být mnohem rychlejší než ti před vámi a musíte udělat něco výjimečného, abyste dokázali to, co on.“

„Mercedes teď není rychlejší než Red Bull, ale jezdí závody tak, jak jezdí, takže má můj obdiv a respekt. Jsem překvapen jeho schopností jet v závodě tak rychle.“

Další článek: F1 Power Rankings: Nejlepší byl v Portugalsku Hamilton. Do první desítky se dostal i Schumacher

20:24 | Kvjat v Magny-Cours testoval s Alpine pneumatiky pro příští rok (do mokra a přechodných podmínek). Včera odjel 91 kol, dnes byl test zrušen pro technické problémy.
19:18 | Ještě to není oficiální, ale podle The Times bude Turecko vyřazeno z červeného britského seznamu, což znamená pro britské zaměstnance týmů a F1 mírnější režim po návratu. GP Turecka by se tak na začátku října měla konat.
15. září | Šéf Astonu Martin Otmar Szafnauer odmítl spekulace o neshodách a třenicích se Sebastianem Vettelem jako 100 % nesmysl. Vettel má být brzy potvrzen také pro příští rok.
15. září | Dokument o Schumacherovi je už na Netflixu. Celkem ve 190 zemích a 30 jazycích a to včetně češtiny.