Ještě jsem neviděl takového dříče, jako je Sainz, říká Hülkenberg

Carlos Sainz je ve své páté sezóně ve formuli 1. Během kariéry vystřídal tři týmy formule 1. Vloni a krátce už o sezónu dříve působil u Renaultu vedle Nica Hülkenberga.
Ještě jsem neviděl takového dříče, jako je Sainz, říká Hülkenberg

„Myslím, že z hlediska čísel na konci loňského roku to možná vypadalo, že jsem dominoval, ale vždy jsem měl pocit, že je to velmi těsné,“ řekl Hülkenberg pro F1 Beyond the Grid.

„Šlo opravdu o malé věci, které nás odlišovaly nebo říkaly, kdo je vpředu a kdo je vzadu.“

Jde jen o techniku a ne jezdce. Podle Sainze by se F1 měla inspirovat v MotoGP

Jde jen o techniku a ne jezdce. Podle Sainze by se F1 měla inspirovat v MotoGP

„Co mě ohromilo, je to, že je to tvrdý dříč. Nikdy jsem neviděl chlapa, který by trávil tolik času s inženýry, díval se na každý detail, vše probral, vždy se koncentroval na práci.“

„Zvláště na začátku loňského roku měl trochu problémy, ale pak pokračoval v práci, pokračoval v práci...a viděl jsem, jak je blíže a blíže.“

Foto: Getty Images

Další článek: Honda potvrdila, že ve Francii nasadí vylepšený motor a turbo

18:23 | Novou smlouvu má mít také Spa... nejméně do roku 2022.
12:23 | Roger Penske potvrdil, že se Ferrari zajímá o vstup do IndyCar od roku 2022, kdy budou zavedeny hybridní motory.
4. června | Ross Brawn také potvrdil, že po Monze jsou zatím více méně jisté jen závody v Bahrajnu a Abú Dhabí na konci roku.
4. června | Podle odkaz FIA připouští, že není nutné splnit podmínku závodů alespoň na třech kontinentech, aby mohl být udělen titul (je to podmínka, aby byla F1 WORLD championship. Teoreticky tak může o titulu rozhodnout osm naplánovaných závodů.