Jen pro nejnáročnější fanoušky F1. V Las Vegas nabízejí balíček za 5 milionů dolarů

Pokud máte k dispozici pět milionů dolarů, můžete je utratit třeba za dvě závodní sedačky ve formuli 2, nebo můžete pozvat skupinu kamarádů do Las Vegas a užít si s nimi formuli 1.
Foto: Pixbay
Jen pro nejnáročnější fanoušky F1. V Las Vegas nabízejí balíček za 5 milionů dolarů | Foto: Pixbay

V příštím roce se do kalendáře F1 vrací po více než 40 letech závod v Las Vegas. Velká cena se ve městě hazardu uskuteční 18. listopadu a pojede se netypicky ve středu večer místního času. 

Společnost Caesars Entertainment, která v Las Vegas provozuje síť hotelů a kasin, nyní na svém webu nabízí speciální balíček pro nejnáročnější fanoušky formule 1.

Balíček s cenovkou 5 milionů dolarů (přes 110 milionů korun) obsahuje pětihvězdičkové ubytování v rezidenci Nobu Sky Villa, jejíž součástí je terasa s kapacitou 75 osob a ze které je možné sledovat závod. 

Cena zahrnuje také 12 tzv. paddock passů, které umožňují vstup do zázemí F1, prvotřídní pohoštění připravené známým šéfkuchařem Nobu Macušitou či zápůjčku vozu Rolls-Royce s osobním řidičem.

Další článek: Doma u ozdobeného stromku, ale i u protinožců. Jak prožili jezdci F1 Vánoce?

Témata článku: ,

Aktuality

19:28 | Ve F1 se McLarenu nedaří, v IndyCar právě Felix Rosenqvist získal pro tým pole position. 
9:38 | Franco Colapinto vyhrál sprint F3, ale byl diskvalifikován kvůli porušení technických pravidel (u všech tří vozů MP Motorsport). Z vítězství se tak dodatečně raduje O'Sullivan. 
9:09 | Alonso, Russell, Hülkenberg, Albon a Cunoda porazili své týmové kolegy ve všech letošních kvalifikacích. 

GP Austrálie 2023

Pátek 31. března 2023
1. trénink Verstappen
2. trénink Alonso
Sobota 1. dubna 2023
3. trénink Verstappen
Kvalifikace Verstappen
Neděle 2. dubna 2023
Závod 07.00