Je to těžká chvíle, přiznává Sutil čelem žalobě ze strany Luxe

Adrian Sutil se chce v Barceloně soustředit jen na závodění, ale připustil, že žaloba, které čelí kvůli poranění spolumajitele týmu Renault Erica Luxe, ho nenechává zcela klidným.
Je to těžká chvíle, přiznává Sutil čelem žalobě ze strany Luxe

Po turecké Grand Prix vyšlo najevo, že Sutil zranil během potyčky v šanghajském nočním klubu v Číně Erica Luxe, jenž je jedním z šéfů společnosti Genii, která vlastní stáj Renault. Měl ho pořezat skleničkou na krku. Lux tento týden oznámil, že Sutila kvůli tomu žaluje.

"Je to těžká chvíle. Ale těžké chvíle přicházejí neustále a já s tím musím žít," řekl Sutil. "Jsem tady v Barceloně a těším se na závod. Doufám v dobrý závodní víkend."

Německý pilot Force Indie ale odmítl, že by kvůli incidentu s Luxem hrozilo, že ve Španělsku nenastoupí. Taková varianta podle něj nikdy nebyla na týmovém stole.

"Až budu na okruhu, odvedu tu nejlepší práci," řekl. "To musíte udělat vždy, ať už máte nějaké problém, či nikoliv."

Na otázku, zda Sutil vydrží v závodní sedačce indické stáje do konce sezóny, odpověděl jeho manažer Manfred Zimmermann: "Ano, ale na to se musíte zeptat Vidžaje (Mallyi, majitele týmu). Ale stát se může cokoliv. Jste si jistí, že Fernando bude sedět ve voze v Monaku?"

Další článek: O foukání difuzorů výfukovými plyny bude FIA s týmy jednat až v červnu

28. března | F1 na svém FB a Youtube od 16:00 pustí záznam GP Bahrajnu 2014.
26. března | Masakr slavných závodů. Monako nebude, Le Mans v září a jako poslední byl přeložen závod Indy 500 na 23. srpna.
26. března | McLaren potvrdil, že všichni zaměstnanci, kteří byli v Melbourne v karanténě, se vrátili domů.
23. března | Junior Red Bullu Sergio Sette Camara míří do japonské super formule. U týmu B-MAX Racing with Motopark nahradil Pietra Fittipaldiho. Sezóna by měla začít 17. května.