Je to můj hrdina, říká Montoya o Alonsovi

Montoya obdivuje Alonsa, že dokáže vydržet současnou situaci. Vyzdvihuje také Hamiltona a Vettela.
Je to můj hrdina, říká Montoya o Alonsovi

„Fernando Alonso je můj hrdina,“ řekl Montoya pro AS. „Nevím, jak to vydrží, já bych tuhle situaci nevydržel. Je to velmi těžké pro jezdce jako jen on.“

„Naprosto chápu jeho frustraci. Je to výjimečný jezdec. To, co se stalo v Japonsku, ty zprávy v rádiu, je to logické, já bych udělal totéž. Rozumím mu.“ Montoya se vrací k Velké ceně Japonska, kde Alonso označil motor od Hondy za motor GP2.

Kdyby měl vítěz Indy 500 vybrat nejlepší jezdce, zvolil by Vettela, Alonsa a Hamiltona. „Myslím, že Vettel je nejkompletnější, nejpracovitější, ale pokud jde o jezdce s nejlepší rychlosti, tak tím je Alonso. Hamilton je něco mezi Vettelem a Alonsem.“

Foto: Getty Images / Clive Mason

Další článek: MiniDrivers a GP Mexika: Hamilton je rychlejší než ty

10:36 | Podle Auto Hebdo u Renaultu končí šéf motorářů Rémi Taffin. U týmu pracuje 22 let.
3. srpna | Dan Ticktum už není vývojovým jezdcem Williamsu. Tým s ním ukončil spolupráci.
3. srpna | Ferrari oznámilo, že prohlídka vozu Charlese Leclera, do kterého narazil Lance Stroll, ukázala, že jeho motor je natolik vážně poškozen, že ho nebude možné opravit. Leclerca tak čekají penalizace.
3. srpna | Mladíci testují. Theo Pourchaire se ve středu sveze s vozem Alfy Romeo z roku 2018 v Maďarsku. Na trati nebude sám, probíhají tam testy 18palcových pneumatik. Oscar Piastri jezdí v Monze s vozem Renaultu ze stejného roku.