James Key do Red Bullu? Tým ho přetahovat nechce

Red Bull nechce měnit svůj technický tým a obsadit pozici technického ředitele.
James Key do Red Bullu? Tým ho přetahovat nechce

Oba týmy Red Bullu na tom díky pohonným jednotkám Renault nejsou úplně nejlépe. Není to však jen o motoru. Toro Rosso letos postavilo minimálně velmi podobně dobrý vůz jako má seniorský Red Bull a možná dokonce i lepší. Někteří o něm hovoří jako jednom z nejlepších na startovním roštu.

Když k formě Toro Rosso a Red Bullu připočtete to, že Red Bull přišel o technického ředitele, neboť Adrian Newey už pracuje spíše v pozici konzultanta, nabízí se možnost přetáhnout technického ředitele Toro Rosso Jamese Keye do seniorského týmu. Christian Horner ale podobné úvahy odmítá.

„Ne, není tam zájem,“ řekl Horner pro F1.com. „Máme silný technický tým a Adrian je stále zapojen do všech věcí, které se dějí. S Robem Marshalem, Pierrem Wachem a Dane Fallowsem máme silnou technikou skupinu, takže není žádná touha něco měnit.“

Foto: Getty Images / Peter Fox

Další článek: Video: Free Running v továrně Red Bullu

14. srpna | Třicet jedna let od úmrtí Enza Ferrariho: Životní příběh a odkaz nerudného génia z Maranella | odkaz odkaz prostřednictvím @infocz_web
12. srpna | Týmy formule 1 musí během léta na dva týdny uzavřít továrny. Většina týmů si zřejmě vybírá přestávku ode dneška.