Jaký bude název týmu Renault?

Ve středu nás čeká poměrně očekávaná prezentace týmu Renault.
Jaký bude název týmu Renault?

Klasické představení nového vozu v továrně spíše ustupuje a týmy volí prezentaci na internetu nebo před vyjetím do prvních testů. Na druhou stranu se objevují prezentace týmů, během kterých obvykle spatříme jen nové zbarvení. Vloni se takto představila v Mexiku Force India, letos nás to čeká (zbarvení) u Red Bullu. 

Už ve středu se ale bude představovat Renault a u něj by to mělo být mnohem zajímavější. Nový vůz sice neuvidíme, ale dozvíme se nové podrobnosti o týmu, možná uvidíme zbarvení a také by mohl být potvrzen Kevin Magnussen v roli závodního jezdce. 

Čekáme také na název týmu. Podle Motorsport-Total.com by v něm kromě jména Renault mohla být ještě jedna značka. Favorité jsou dva. V prvním případě Infiniti, které bylo do konce loňského roku partnerem Red Bullu. Druhou možností je výrobce nejen sportovních vozů Alpine. 

Foto: Getty Images / Mark Thompson

Další článek: Pomohou nová pravidla Ferrari?

11:46 | A testuje i Ferrari ve Fioranu... se starším vozem a normálními pneumatikami. Za volantem Sainz. V poslední době Ferrari testuje poměrně hodně. Oficiálně to vysvětleno nebylo (nebo o tom nevíme), ale může to souviset se spouštěním a potřebným laděním nového simulátoru.
11:19 | Dnes také pokračují testy 18palcových pneumatik v Imole. Za volantem mercedesu je Valtteri Bottas.
9:24 | V Barceloně začaly testy F3
20. dubna | Hamilton dokončil testy 18palcových pneumatik. Odjel 130 kol. Zítra testy v Imole pokračují.

GP Emilia Romagna 2021

Pátek 16. dubna 2021
1. trénink Bottas (1:16.564)
2. trénink Bottas (1:15:551)
Sobota 17. dubna 2021
3. trénink Verstappen (1:14.958)
Kvalifikace Hamilton (1:14.411)
Neděle 18. dubna 2021
Závod Verstappen