Jaký bude název týmu Renault?

Ve středu nás čeká poměrně očekávaná prezentace týmu Renault.
Jaký bude název týmu Renault?

Klasické představení nového vozu v továrně spíše ustupuje a týmy volí prezentaci na internetu nebo před vyjetím do prvních testů. Na druhou stranu se objevují prezentace týmů, během kterých obvykle spatříme jen nové zbarvení. Vloni se takto představila v Mexiku Force India, letos nás to čeká (zbarvení) u Red Bullu. 

Už ve středu se ale bude představovat Renault a u něj by to mělo být mnohem zajímavější. Nový vůz sice neuvidíme, ale dozvíme se nové podrobnosti o týmu, možná uvidíme zbarvení a také by mohl být potvrzen Kevin Magnussen v roli závodního jezdce. 

Čekáme také na název týmu. Podle Motorsport-Total.com by v něm kromě jména Renault mohla být ještě jedna značka. Favorité jsou dva. V prvním případě Infiniti, které bylo do konce loňského roku partnerem Red Bullu. Druhou možností je výrobce nejen sportovních vozů Alpine. 

Foto: Getty Images / Mark Thompson

Další článek: Pomohou nová pravidla Ferrari?

19:53 | Leonardo da Vinci Jára da Cimrman Antonio Felix da Costa Ten posledně jmenovaný se stal šampiónem formule E.
19:52 | Mattia Binotto nesouhlasí s Vettelem, že by byla strategie špatná. Podle Binotta ovlivnily Vettelův závod hodiny po startu.
17:16 | Zajímavé: Racing Point musí před sportovní komisaře. Podle technického delegáta FIA jsou brzdové kanálky stejné jako ty v předešlých závodech a porušují sportovní pravidla.
11:51 | Po kolizi jezdců Premy vyhrál závod F2 poprvé v kariéře Juki Cunoda.

GP 70. výročí F1

Pátek 7. srpna 2020
1. trénink Bottas (1:26.166)
2. trénink Hamilton (1:25.606)
Sobota 8. srpna 2020
3. trénink Hamilton (1:26.621)
Kvalifikace Bottas (1:25.154)
Neděle 9. srpna 2020
Závod Verstappen