Jako bych boural jen já, diví se Maldonado kritice

Pastor Maldonado si myslí, že ho svět formule 1 posuzuje odlišně než ostatní jezdce.
Jako bych boural jen já, diví se Maldonado kritice

„Když udělám chybu a to i já sám, bez toho, aby se to týkalo někoho dalšího, je každý překvapen a je to zpráva dne,“ diví se Maldonado.

„Všichni ostatní jezdci bourají a mají nehody a nic se neděje. Podívejte se na Bottase a Kimiho, ti bourali dvakrát, byl to normální závodní incident. Já mám blbý kontakt a každý hned říká ‘ach…’“

„Pro stewardy je to velmi těžké, protože jsou vždy jiní. Takže je těžké posoudit totéž v různých závodech,“ pokračuje Maldonado pro Motorsport.com.

„Není to tak, že by mě neměli rádi. Znám je všechny a vím, že jen dělají svou práci. Ale někdy mají v odlišných závodech různé názory.“  

Mám talent na to, abych porazil Hamiltona, říká Maldonado

Mám talent na to, abych porazil Hamiltona, říká Maldonado

Foto:Getty Images / Drew Gibson

Další článek: Corinna mi brání v kontaktu s Michaelem, říká Weber

10:30 | 24. narozeniny dnes slaví Charles Leclerc.
18:25 | Své kalendáře uveřejnily také F2 (celkem 14 víkendů) a F3 (celkem 9 víkendů). Termíny jsme doplnili do článku na webu.
13:19 | Dnes zasedá Světová rada motorsportu. Mimo jiné bude schvalovat kalendář F1 pro rok 2022. Pokud to bude jako obvykle, bude zveřejněn pozdě odpoledne / večer.
14. října | Podle Racingnews365 nahradí loga Hondy na overalech jezdců a zadních křídlech vozů Red Bullu pro GP USA značka Acura, což je luxusní divize společnosti Honda.