Jaké nové díly přivezly týmy do Rakouska?

Velké balíky úprav nasadili v Rakousku zejména McLaren a Force India. Ferrari pak využilo vybrané fungující novinky, což slavilo úspěch.
Jaké nové díly přivezly týmy do Rakouska?
Seznam kapitol
  1. Obsah
  2. Mercedes
  3. Ferrari
  4. McLaren
  5. Force India
  6. Toro Rosso

Výsledek závodů v podání italského týmu musel být obrovským zklamáním a to zejména když přihlédneme k tomu, že až do odstoupení měly vozy slušné tempo a novinky fungovaly. 

Na obrázku můžeme vidět nahoře inovované přední křídlo s mohutnějším kaskádovým prvkem ve stylu Sauberu. Zároveň došlo k rozdělení vnější části druhého elementu na další dva elementy, takže na vnějších okrajích je nyní pětiprvkové.

Kromě toho byla obrovská horní klapka u starší verze nahrazena za dvojici menších klapek, nemluvě o mnoha dalších detailních změnách. Nové přední křídlo se však zatím do závodů nedostalo.

Rovněž nebylo v závodech použité pozměněné zadní křídlo s DRS klapkou se seříznutou odtokovou hranou.

Reorganizace systému chlazení vedla k přestavbě karoserie bočnic. Výstupní otvory v zadní části auta mohly být přesunuty dolů k podlaze, stejně jako součásti uložené pod karoserií, díky čemuž se také podařilo snížit polohu těžiště.

Spolu s novou karoserií bočnic se v závodech objevila i nová podlaha s dvojitým záhybem hrany. 

Podobné záhyby na okrajích podlahy se využívají na správné utěsnění oblasti nízkého tlaku pod podlahou prostřednictvím víření, které v záhybu vzniká.

Předchozí kapitola Další článek

9:00 | Lewis Hamilton může tento víkend vyrovnat Schumacherův rekord v počtu vítězství. I proto bude Netflix natáčet tento týden právě u Mercedesu.
20:10 | Fernando Alonso navštívil továrnu Renaultu.
21. září | Velká cena Eifelu nebude bez fanoušků. Na Nürburgringu počítají s prodejem 20 tisíc vstupenek. Prodej začne zítra.
20. září | Zak Brown má důvod k oslavě. Jeho United Autosports vyhrál 24h Le Mans v kategorii LMP2.

GP Ruska 2020

Pátek 25. září 2020
1. trénink 10.00–11.30
2. trénink 14.00–15.30
Sobota 26. září 2020
3. trénink 11.00–12.00
Kvalifikace 14.00–15.00
Neděle 27. září 2020
Závod 13.10