Jak tráví letní přestávku jezdci F1?

Část jezdců uveřejnila na sociálních sítích fotografie z dovolené. Kde a jak ji tráví?
Jak tráví letní přestávku jezdci F1?

Jolyon Palmer byl už pár hodin po konci Grand Prix Maďarska v Makedonii. Poté se přesunul na Korfu a nakonec do Tanzánie. Na Instagramu se pochlubil i fotografií z vrcholu Kilimandžára.

Kalispera! Loving a bit of holiday time! 🇬🇷☀️

Příspěvek sdílený Jolyon Palmer (@jolyon_palmer),

Kilimanjaro summit at 19,000 feet (5,900m) ✅. Unbelievably tough but an incredible experience! #Kilimanjaro

Příspěvek sdílený Jolyon Palmer (@jolyon_palmer),

Spousta jezdců zůstala v Evropě. Mezi nimi i Esteban Ocon, který strávil dovolenou ve Španělsku.

The dream team on holidays 🔥😎! #Relaxing #Friends #Spain

Příspěvek sdílený Esteban Ocon®🇫🇷 (@estebanocon),

Kevin Magnussen využil přestávky, aby si našel nové kamarády.

Just made a new friend. 😀🐖

Příspěvek sdílený Kevin Magnussen (@kevinmagnussen),

Valtteri Bottas se podíval domů do Finska...

No filter needed 🇫🇮 #finland #nature #relax #VB77

Příspěvek sdílený Valtteri Bottas (@valtteribottas),

Felipemu Massovi přišel měsíc bez F1 jako moc dlouhý, a tak se vydal na Interlagos na motokáry.

Valeu Sabiá !! Obrigado galera !! 🤙🏼🤙🏼 #Interlagos @birel_art

Příspěvek sdílený Felipe Massa (@massafelipe19),

Lewis Hamilton vyměnil Mercedes za Hondu. Kromě hor se ale podíval i k moři...

Nothing is impossible with my #HondaCRF450RX! 🙌🏽⛰ #CRF450RX #offroad #mx #motocross #hondabike #ambassador

Příspěvek sdílený Lewis Hamilton (@lewishamilton),

Romain Grosjean se vydal na Korsiku.

🙃🙃🙃

Příspěvek sdílený Romain Grosjean (@grosjeanromain),

K moři se vydal i Max Verstappen.

Summertime 😎☀️🛥

Příspěvek sdílený Max Verstappen (@maxverstappen1),

Lance Stroll se vrátil do Kanady, kde se mimo jiné věnoval přípravě na zbytek sezóny.

Foto: Getty Images / Dan Istitene

Diskuze (23) Další článek: Takhle zní historie! Williams ukazuje nejslavnější vozy své historie
21. září | Hankook potvrdil, že se účastní výběrového řízení FIA na dodávání pneumatik pro F1.
20. září | Leclerc odjel na okruhu Paula Ricarda s aktuálním vozem Ferrari v rámci testů pro Pirelli 120 kol. Testoval i Bottas s Mercedesem (102 kol).
20. září | Buemi se do F1 nevrátí, zůstává ve formuli E a bude jezdit za Nissan.
19. září | Force India nasadí v Rusku do prvního tréninku Latifiho.