Jak to dopadlo s tetováním Cyrila Abiteboula?

Daniel Ricciardo ještě nedokončil jednu sázku a už se chce pustit do další.
Jak to dopadlo s tetováním Cyrila Abiteboula?

Daniel Riccciardo a Cyril Abiteboul se vloni vsadili, že pokud se Australan dostane na stupně vítězů, nechá se Abiteboul tetovat. Loňská sezóna byla v tomto ohledu pro francouzský tým pozitivní. Na stupně vítězů se Ricciardo dostal hned dvakrát – v Grand Prix Eifelu a Grand Prix Emilia Romagna. Další pódium pak získal Esteban Ocon.

Abiteboul trochu překvapivě u Renaultu skončil, takže ho nebudeme mít na očích, abychom si splnění sázky ověřili. 

Abiteboul končí u Renaultu

Abiteboul končí u Renaultu

„Bohužel se ještě nedal tetovat,“ potvrdil Ricciardo během prezentace nového vozu McLarenu. „Ale stane se to. Rozešli jsme se s vědomím, že dříve nebo později to bude potřeba udělat.“

„Ve skutečnosti jsem byl před pár hodinami na večeři se Zakem (Brownem, pozn. redakce) a zmínil se o tom, že se bojí jehel, takže si nemyslím, že by se zapojil do tetování.“

„Ale přijdeme s něčím jiným. Vím, že má značnou sbírku aut. Mohli bychom se vsadit o jedno z jeho aut,“ dodává se svým typickým úsměvem Ricciardo.

Další článek: Pokud Hamilton skončí, mohl by Mercedes podle Hornera pokukovat po Verstappenovi

18:53 | Dan Ticktum už není vývojovým jezdcem Williamsu. Tým s ním ukončil spolupráci.
15:45 | Ferrari oznámilo, že prohlídka vozu Charlese Leclera, do kterého narazil Lance Stroll, ukázala, že jeho motor je natolik vážně poškozen, že ho nebude možné opravit. Leclerca tak čekají penalizace.
10:55 | Mladíci testují. Theo Pourchaire se ve středu sveze s vozem Alfy Romeo z roku 2018 v Maďarsku. Na trati nebude sám, probíhají tam testy 18palcových pneumatik. Oscar Piastri jezdí v Monze s vozem Renaultu ze stejného roku.
2. srpna | V úterý a ve středu pokračují testy 18palcových pneumatik. Jezdit budou Mercedes, Ferrari a McLaren. Mercedes nasadí do testu Russella... že by příprava na rok 2022?