Jak si buldok Roscoe užívá svůj život hvězdy paddocku?

Britská média přinesla exkluzivní výpověď celebrity, jež v současnosti jako jediná sdílí lože s Lewisem Hamiltonem, mistrem světa z roku 2008.
Jak si buldok Roscoe užívá svůj život hvězdy paddocku?

Anglický buldok Roscoe patří v současnosti k mediálně nejznámějším psům vůbec. Lewis Hamilton si ho pořídil v únoru a od té doby svět skrze svůj twitterový profil (kde ho sleduje téměř 1 700 000 lidí) zásobuje výjevy ze života mladého psa. Ten má jako několik málo vyvolených od Bernieho Ecclestona zařízený neomezený vstup do paddocku.

Konec konců se také v současnosti jedná o bytost, která je Hamiltonovi vůbec nejbližší. Pilot Mercedesu ho sám před časem označil za svého nejlepšího přítele. Jak Roscoe sám prožívá svých prvních sedm měsíců slávy?

Únor

Tak se zdá, že budu bydlet v Monaku s týpkem jménem Lewis. Říká, že budeme chodit úplně všude spolu, budeme nejlepší kámoši a že poprosí pána, který se jmenuje Bernie, aby mi zařídil přístup do boxů. Prý to stojí asi milion liber. Je ta vstupenka snad posázená diamanty? Jo, bohužel má Lewis přítelkyni Nicole, která je kočka. V naší posteli zabírá příliš místa. Bude muset jít.

Březen

Bernie se nabídl, že se o mě bude starat, když můj páníček zrovna závodí. Ještě nejsem vycvičený, ale to nevadí, Bernie. Co kdyby mě občas podrbaly taky Tamara s Petrou? Haf. Páníček mi odjel do Austrálie a Malajsie a nechal mě s TAMTOU. Říká, že s ním nemůžu do letadla, protože bych mohl udělat bobek a on by musel koupit nové. Nutí mě nosit mikinu s kapucou a moje fotky hází na twitter. Počkej, ty prostě půjdeš!

Duben

Tentokrát odjel do Číny a Bahrajnu a zase mě s ní nechal. Proč taky nemůžu mít zaměstnance? Točí se kolem ní kadeřník a k zrcadlu mě vůbec nepustí... Když se Lewis vrátil, našel mě protestujícího proti těmto nelidským životním podmínkám. Demonstroval jsem to tak, že jsem se zabalil do toaleťáku. Lassie by si tohle nenechala líbit. A já taky ne.

Květen

Pronajal pro mě luxusní motorhome za 220 000 liber, abych měl kde relaxovat na všech evropských závodech. Nejprve jsme jeli do Španělska, kde jsem dostal svůj vlastní oblek v barvách Mercedesu. V Monaku jsem doma sám a svůj nesouhlas vyjadřuji pozřením lněného košíku. Zdá se, že to pochopil, a vzal mě s sebou na tiskovou konferenci, kde jsem mu hlasitě chrápal na klíně, aby reportéři měli o čem psát. Několik novinářů si stěžuje na to, že psi můžou do paddocku. Závist, co? Lůzři!

Červen 

Odjel do Kanady. Jeden pán jménem Niki Lauda mi ale řekl, že mám kritiky ignorovat. Pokud svému páníčkovi přináším radost, můžu si dělat, co se mi zlíbí. Tu máš, Nicole! Před Silverstonem s Lewisem jedeme na Capri. Z nějakého důvodu tam musí jet i ona. Prý něco jako výročí, nebo tak. Mě to moc nezajímá. Chci jen šampaňské vychlazené na ideální teplotu a nejlepší steak, co jen jde za peníze koupit. To je vážně tak těžké toto pochopit? Achjo.

Červenec

Jupí! Rozešli se! Pán mě veze do Německa a Maďarska na nefalšovanou pánskou jízdu. Má hodně aut. Poslední je Cobra. Říká o nich, že jsou to jeho přítelkyně. Prozradil jsem to novinám, protože mi bylo jasné, že ta ženská pukne vzteky. Pak ale přišel nějaký Murray Walker a řekl, že psi by být v paddocku neměli! Ale vždyť já jsem VIP, Murray!

Srpen

Dávám si ještě ranního šlofíka, pak ale přijde služebná a naservíruje mi foie gras k snídani, zatímco mě páníček vyfotil v nedůstojné poloze. Fotku dal na twitter a napsal k tomu: "Probouzel jsem se vedle nejkrásnější ženské na světě, a podívejte, co se mi po probuzení nabízí dnes. Kulky ven a chrápání na plné pecky!" Ani Simon Cowell není takhle bezcitný. Dal si pár týdnů oraz a zaslechl jsem nějaké zvěsti o diamantových náramcích. Myslím, že by mi něco takového mohlo slušet.

No jo, jenže pak se vrátil, řekl, že byl v Beverly Hills a že ty náramky dal té Pussycat s tím, že se k ní chce vrátit! Jako by toho nebylo dost, postihl mě v srpnu zápal plic. Páníček ale poprosil lidi, co ho sledují na twitteru, aby se za mě modlili, a nějak jsem se z toho vylízal. Osobním tryskáčem jsme doletěli do Spa. Pak mě pán nutí sledovat X-Factor, protože ta ženská tam je taky. Kvůli tomu jsem přežil vlastní smrt?

Poznámka redakce: Výše uvedené řádky nemají ambice být zprávou informativního charakteru a mají sloužit pouze k pobavení. Z tohoto důvodu je článek vydán v rubrice "S nadhledem". 

Další článek: Ricciardo z Vettela strach nemá, bral by ho jako výzvu

18:07 | Podle dřívějších spekulací ohledně kalendáře 2022 bychom v příštím roce už Imolu v kalendáři vidět neměli. Nicméně starosta tvrdí, že brzy potvrdí smlouvu do roku 2025. Podle italského formulapassion by se mělo jet v termínu GP Francie (že by konec Paul Ricardu?).
17:34 | W Series mění plány. Místo finále v Mexiku budou dva závody v Austinu.
15:03 | První závod v Miami se pojede 8. května 2021. Potvrdili to organizátoři.
22. září | Ferrari potvrdilo, že Charles Leclerc dostane v Soči novou pohonnou jednotku. Čeká ho tak start z konce pole. Kdy novou a vylepšenou pohonnou jednotku nasadí Sainz se rozhodne později.

GP Ruska 2021

Pátek 24. září 2021
1. trénink 10.30–11.30
2. trénink 14.00–15.00
Sobota 25. září 2021
3. trénink 11.00–12.00
Kvalifikace 14.00–15.00
Neděle 26. září 2021
Závod 14.00