Jak ovlivní současná situace hru F1 2020?

Codemasters vydávají každý rok oficiální hru F1, ve které najdeme aktuální vozy i okruhy. Jak tomu bude letos, kdy se sezóna rozpadá vlivem epidemie koronaviru?
Jak ovlivní současná situace hru F1 2020?

Codemasters budou mít letos jednodušší situaci s vozy, protože technická pravidla se výrazně nezměnila. Do kalendáře F1 pak přibyly dva okruhy – Vietnam a Zandvoort.

Sezóna ale bude vypadat jinak, než se původně očekávalo. Minimálně Monako v ní bude chybět, ale rozhodně nebude jediné. Formule 1 už v optimistickém scénáři očekává 18 závodů.

Při simracingu jsem nervóznější než v reálném závodě, přiznává Norris

Při simracingu jsem nervóznější než v reálném závodě, přiznává Norris

„Stále pracujeme se všemi 22 okruhy, které byly původně součástí kalendáře,“ řekl Paul Jeal z Codemasters pro RaceFans.

Brzy měly být oznámeny první podrobnosti o nové hře, ale omezení ve Velké Británii znamenají, že většina zaměstnanců Codemasters musí pracovat z domova, což zpozdilo práci.

Další článek: Krizi a těžkým časům navzdory. Aston Martin se vrátí do F1, potvrdil Stroll

18:53 | Dan Ticktum už není vývojovým jezdcem Williamsu. Tým s ním ukončil spolupráci.
15:45 | Ferrari oznámilo, že prohlídka vozu Charlese Leclera, do kterého narazil Lance Stroll, ukázala, že jeho motor je natolik vážně poškozen, že ho nebude možné opravit. Leclerca tak čekají penalizace.
10:55 | Mladíci testují. Theo Pourchaire se ve středu sveze s vozem Alfy Romeo z roku 2018 v Maďarsku. Na trati nebude sám, probíhají tam testy 18palcových pneumatik. Oscar Piastri jezdí v Monze s vozem Renaultu ze stejného roku.
2. srpna | V úterý a ve středu pokračují testy 18palcových pneumatik. Jezdit budou Mercedes, Ferrari a McLaren. Mercedes nasadí do testu Russella... že by příprava na rok 2022?