Jak ovlivní současná situace hru F1 2020?

Codemasters vydávají každý rok oficiální hru F1, ve které najdeme aktuální vozy i okruhy. Jak tomu bude letos, kdy se sezóna rozpadá vlivem epidemie koronaviru?
Jak ovlivní současná situace hru F1 2020?

Codemasters budou mít letos jednodušší situaci s vozy, protože technická pravidla se výrazně nezměnila. Do kalendáře F1 pak přibyly dva okruhy – Vietnam a Zandvoort.

Sezóna ale bude vypadat jinak, než se původně očekávalo. Minimálně Monako v ní bude chybět, ale rozhodně nebude jediné. Formule 1 už v optimistickém scénáři očekává 18 závodů.

Při simracingu jsem nervóznější než v reálném závodě, přiznává Norris

Při simracingu jsem nervóznější než v reálném závodě, přiznává Norris

„Stále pracujeme se všemi 22 okruhy, které byly původně součástí kalendáře,“ řekl Paul Jeal z Codemasters pro RaceFans.

Brzy měly být oznámeny první podrobnosti o nové hře, ale omezení ve Velké Británii znamenají, že většina zaměstnanců Codemasters musí pracovat z domova, což zpozdilo práci.

Další článek: Krizi a těžkým časům navzdory. Aston Martin se vrátí do F1, potvrdil Stroll

10:25 | Třetí současný jezdec pojede virtuální Le Mans. K Norrisovi a Verstappenovi (se stejným vozem) se připojí také Pierre Gasly, který bude v týmu třeba s Vergnem.
9:39 | Obrat McLaren Group v prvním čtvrtletí: 2019: 284 milionů liber 2020: 109 milionů liber
22. května | F1 potvrdila, že stále jedná s britskou vládou o pořádání závodů. Nyní je komplikuje nutnost karantény po přicestování do země...
22. května | Podle Sky Sports by se v Silverstonu mohlo jet později v létě, až skončí opatření (nutnost karantény po příjezdu do země). Šéf okruhu je v tomto optimistický.