Jak ovlivní současná situace hru F1 2020?

Codemasters vydávají každý rok oficiální hru F1, ve které najdeme aktuální vozy i okruhy. Jak tomu bude letos, kdy se sezóna rozpadá vlivem epidemie koronaviru?
Jak ovlivní současná situace hru F1 2020?

Codemasters budou mít letos jednodušší situaci s vozy, protože technická pravidla se výrazně nezměnila. Do kalendáře F1 pak přibyly dva okruhy – Vietnam a Zandvoort.

Sezóna ale bude vypadat jinak, než se původně očekávalo. Minimálně Monako v ní bude chybět, ale rozhodně nebude jediné. Formule 1 už v optimistickém scénáři očekává 18 závodů.

Při simracingu jsem nervóznější než v reálném závodě, přiznává Norris

Při simracingu jsem nervóznější než v reálném závodě, přiznává Norris

„Stále pracujeme se všemi 22 okruhy, které byly původně součástí kalendáře,“ řekl Paul Jeal z Codemasters pro RaceFans.

Brzy měly být oznámeny první podrobnosti o nové hře, ale omezení ve Velké Británii znamenají, že většina zaměstnanců Codemasters musí pracovat z domova, což zpozdilo práci.

Další článek: Krizi a těžkým časům navzdory. Aston Martin se vrátí do F1, potvrdil Stroll

18:05 | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
17:44 | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
17:07 | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.
26. února | Pirelli bude sponzorem závodu v Imole. Celý název závodu tak bude: Formula 1 Pirelli Gran Premio del Made in Italy e dell’Emilia Romagna