Italský tisk se pustil do Vettela i jeho kníru. Budoucnost Ferrari se jmenuje Leclerc, píšou média

Lewis Hamilton Pavel Mandát  |  05. 04. 2019 09:56

Až brečet se nám chce, jak z okurky je zhnusen svět. Kecáme, nechceme

Ossel  |  04. 04. 2019 09:46

Nemám rád vettla ale věřím že je dobrý jen v nesmírných psycho podminkach.a ferrari mu to s leclercem neusnadnilo . Až se dostane s psycho problémů a možná přejde jinam začne vyhrávat.

Tohle vůbec není o jednom závodě, ani o 2 v této sezoně. On od okamžiku kdy o něco opravdu jde selhává a chybuje až to není možný. Počínaje Singapurem 2017 předvádí tolik chyb že může být rád že v tom Ferrari ještě je. Že si s ním takhle Leclerc pohraje už v druhém závodě čekal málo kdo, to jsem tu při tom četl že Leclerc je přeceňovaný a že porazil jen Ericsouna. Výsledkem je že v obou prvních závodech dostal příkaz zůstat za Vettelem a na ten druhý už se vybodl! U Vettela není co obhajovat, jestli měl přesvědčit tak se mu místo toho povedlo jen ztrapnit. Leclerc panuje

Fernando Alonso S-fann  |  04. 04. 2019 10:06

Dostat ten příkaz Rohožka, tak určitě poslechne aby si udržel teplé místečko vedle kamaráda a vydělal. Lecklerk chce ale vyhrávat a jestli je podobný jako Alonso, Jakeše říká, tak ho zkrotit nepůjde.
Facky, kopy, podpásy!

Lewis Hamilton Pavel Mandát  |  04. 04. 2019 07:28

Okurka Slabý, ponížený a přeceňovaný jezdec za vrcholem který není ani na úrovni Kubici

ale pi.ču..budoucnost Ferrari se menuje Verstapen...Leci mosí svoju "náhodu" v Bahecu potvrdit u Šikmin a v Azeru, pak mu s klidesem vyseknu poklonu, ale....

RIP F1 2008 | Obrigado Felipe 2002-2017

Michael Schumacher Jendislav  |  03. 04. 2019 21:28

Ještě poslední věc. Seb má přes třicet, má rodinu, děti. Leclerk je hladovej vlčák. Playstationová generace. Je mu 20, nic jiného než závodění nemá. Podobně to bylo když byl Seb v Redbullu a měl vedle sebe Webbera. Seb od rána do večera na simulátoru, Webber si jel surfovat. Starší člověk má jiný priority. Seb po závodech prý jezdí domů za rodinou, to vám určitě na rychlosti nepřidá. Ale není potřeba ho hned urážet a mluvit o ponížení. Ale tady to nemá Vettel haterům cenu říkat. Až příště Seb zajede líp než Leclerk, tak tu bude 100 příspěvků o tom, jak dostal Leclerk špatný díly. Já jsem strašně rád, že když se to auto Leclerkovi podělalo, byl Seb až 5. Umíte si představit co by se dělo, kdyby byl Seb druhej ze ztrátou 20s a Leclerk by přišel o výkon? Těch teorií jak Binotto zmáčkl knoflík a odpojil chudáčkovi Charlesovi válec. Tady je to opravdu marný.

Erkoplast  |  03. 04. 2019 21:33

Dobře napsáno 👍

A hlavně to je pravda.....

Michael Schumacher = na věky nejlepší. | | Jediný pravý nick! Trapná kopie tam MÁ přidanou tečku.

Lewis Hamilton davegp3  |  04. 04. 2019 11:57

Jen se vybreč, slabochu....

Michael Schumacher Jendislav  |  03. 04. 2019 21:20

Já myslím, že Seb musel hledět jak mladá vrána, když přišel z RedBullu do Ferrari. RedBull měl super strategie, vývoj. Žádná politika. Seb je srdcař. Chtěl do Ferrari, tak tam šel. Splnil si sen, ale muselo to být šílený. Když podělá závod RedBull nebo Mercedes, tak se v Rakousku nebo Německu nepíše o ponížení Hamiltona. Ten taky dostal v prvním závodě od Bottase nálož. Ale ticho po pěšině. Tady se znevažují Sebovi 4 tituly s RedBullem. Prý jen díky dominantnímu autu. Jakou hodnotu mají tedy tituly Hama? RedBull měl v té době Renault. V žádném případě to nebyl nejlepší motor. Šasi bylo skvělé, Sebovi sedělo. Že ho pak porazil Richi, no tak porazil. Asi neměl kluk už motivaci. Po 4 titulech se není moc co divit. Všude četl, jak nemají cenu, jak je musí potvrdit v jiné stáji. Tak šel do Ferka. Učil se italsky, aby mezi ty poblázněný Taloše zapadl. Jenže Ferrari je v Itálii svaté. Říct, že jsou líní nebo slabí je nemožné. Nepřiznají si, že jsou lepší technici, lepší automobilky. Proste Ferrari je nej a když se nedaří, chyba je v Sebovi. Je to marný. Možná to měl udělat jako Rosberg. Jeden titull, zabalit to a hotovo. Nebo ty 4 v řadě a hotovo. Prachy má. Může si dělat co chce. Nemá zapotřebí číst výblitky italských novinářů.

Ayrton Senna zdenek.b  |  07. 04. 2019 12:12

Mercedes měl možná dominantní auto, ale Hamilton rozhodně nebyl jednička. Měl konkurenci minimálně v Rosbergovi, v některých závodech i ve Ferrari a Red Bullu. Seb byl jasná jednička jak ve Ferrari tak Red Bullu. Až teď má konkurenci.

Michael Schumacher Jendislav  |  03. 04. 2019 21:06

Je to klasická Itálie. Všechno hodit na někoho jiného, jen aby to náhodou nepadlo na to jejich zbožňované Ferrari. Už si nepamatují, jak dlouho trvalo Schumacherovi, než z Ferrari něco udělal. A to tam byl Ital maximálně v kantýně. Po jednom pohnojeném víkendu budou kopat do Seba. Možná by se na ně Seb měl vykašlat a nechat je, ať se plácají na místě s Leclerkem. Když přišel Seb po 5 marných letech s Alonsem, nemohli si ho vynachválit, jak je pracovitý, jakou má skvělou zpětnou vazbu a jak díky němu zrychlili. I teď Leclerk seděl v autě, které 5 let pomáhá Seb ladit. Je škoda, že Ferrari má takový zvuk u lidí v motorsportu a že Seb s nimi chce získat titul. Prý je to něco spešl. No nevím, Hamilton si vyjede klidně 10 titulů s Mercedesem a nějakej usmolenej titul s rudochama má na salámu. Seb měl jít do Merglu. Němec v německým autě. A Taloši ať si žijou z té "skvělé" historie. S takovejma prachama nejsou schopni postavit mistrovský auto už 12 let. Já fandím pilotovi, ne stáji. Až Seb odejde, může mi celý slavný Ferko políbit šos. Teď vzhlížejí k Leclerkovi a k maldýmu Schumimu. To je hodně naivní. Leclerkovi zatím vyšel jeden závod, ale stejně ho sejmulo Ferrari svojí italskou spolehlivostí. Až mu párkrát podělají závod díky jejich skvělým stratégům, tak taky bude mluvit jinak.

souhlas, ale takové bylo Ferrari vždycky....strašně politická stáj, být špičkový jezdec F1 jako Hamilton tak za ně bych jezdit odmítl

Lewis Hamilton davegp3  |  04. 04. 2019 12:01

Ferrari podle tebe není schopno postavit mistrovský auto 12 let??? No minimálně loni to auto na titul mělo, možná i 2017...jen pan PILOT to nezvládl...Fetlomile...


1 2 3 4 5 ... 10

Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:

13. října | Incident mezi Gaslym a Pérezem vyšetřován... přestože se fakticky nestal.
12. října | Alfa Romeo by měla brzy potvrdit jezdeckou sestavu pro příští rok. Očekává se, že zůstanou současní jezdci.
12. října | F1 bude od 10:00 na svém YouTube vysílat GP Japonska 2005

GP Japonska 2019

Pátek 11. října 2019
1. trénink Bottas (1:28.731)
2. trénink Bottas (1:27.785)
Neděle 13. října 2019
Kvalifikace Vettel (1:27.064)
Závod Bottas