IndyCar bude letos možné v Česku a na Slovensku sledovat legálně přes streamovací službu

Streamovací služba DAZN koupila práva na vysílání letošní sezóny amerického formulového šampionátu IndyCar.
Foto: IndyCar
IndyCar bude letos možné v Česku a na Slovensku sledovat legálně přes streamovací službu | Foto: IndyCar

Šampionát IndyCar před pár dny aktualizoval seznam zahraničních vysílatelů, kde je možné závody legálně sledovat. Mezi více než 60 novými zeměmi se objevily také Česká republika a Slovensko. Informaci přinesl portál Formule.cz.

Podle programu má DAZN vysílat všechny letošní závody IndyCar včetně dvou kvalifikačních dnů na letošní ročník 500 mil Indianapolis. Streamovací služba je dostupná přes webové stránky a také přes aplikace pro iOS a Android, pro chytré televize (Android TV, Apple TV, Google Chromecast, LG Smart TV, Smartcast, Panasonic Smart TV, Samsung Smart TV, Sony Smart TV) a stejně tak pro herní konzole Xbox One X, XBox Series X a Playstation 4, PS4 Pro a Playstation 5).

Služba je dostupná za zaváděcí cenu, v případě České republiky za 39 Kč měsíčně. V nabídce DAZN je především box, ale také dokumenty a televizní pořady. Komentář je pouze v angličtině.

IndyCar bude nově dostupná také v Německu, Rakousku a ve Švýcarsku na kanále Sport 1. V Maďarsku nabídne přenosy Arena 4, v Polsku Eurosport a například na Balkáně televize Arena Sport. Dohromady bude letošní sezónu IndyCar možné sledovat ve 206 zemích světa.

Sezóna IndyCar začíná už dnes od 21:00 SELČ závodem na okruhu Barber v Alabamě.

Váš názor Další článek: Verstappenovi se v Itálii nedaří. Prolomí prokletí?
10:04 | V paddocku je i modelka Winnie Harlow, která v roce 2018 odmávala Velkou cenu Kanady o kolo dříve. Sice za to nemohla, ale i tak bychom ji asi raději drželi od cílové rovinky dál...
1:59 | Prasklina na zadním křídle se nakonec objevila jen u Verstappena. Red Bull zatím neví, co bylo příčinou.
20:20 | Fernando Alonso se připojí k Vettelovi a Russellovi a nasadí větší počet nových komponent – start z konce pole.
22. října | Toto Wolff přiznal, že Mercedes má problémy se spolehlivostí, kterou stále úplně nepochopil. Bottas nasadil šestý motor.

GP USA 2021

Pátek 22. října 2021
1. trénink Bottas
2. trénink Pérez
Sobota 23. října 2021
3. trénink Pérez
Kvalifikace Verstappen
Neděle 24. října 2021
Závod 21.00