IndyCar bude letos možné v Česku a na Slovensku sledovat legálně přes streamovací službu

Streamovací služba DAZN koupila práva na vysílání letošní sezóny amerického formulového šampionátu IndyCar.
Foto: IndyCar
IndyCar bude letos možné v Česku a na Slovensku sledovat legálně přes streamovací službu | Foto: IndyCar

Šampionát IndyCar před pár dny aktualizoval seznam zahraničních vysílatelů, kde je možné závody legálně sledovat. Mezi více než 60 novými zeměmi se objevily také Česká republika a Slovensko. Informaci přinesl portál Formule.cz.

Podle programu má DAZN vysílat všechny letošní závody IndyCar včetně dvou kvalifikačních dnů na letošní ročník 500 mil Indianapolis. Streamovací služba je dostupná přes webové stránky a také přes aplikace pro iOS a Android, pro chytré televize (Android TV, Apple TV, Google Chromecast, LG Smart TV, Smartcast, Panasonic Smart TV, Samsung Smart TV, Sony Smart TV) a stejně tak pro herní konzole Xbox One X, XBox Series X a Playstation 4, PS4 Pro a Playstation 5).

Služba je dostupná za zaváděcí cenu, v případě České republiky za 39 Kč měsíčně. V nabídce DAZN je především box, ale také dokumenty a televizní pořady. Komentář je pouze v angličtině.

IndyCar bude nově dostupná také v Německu, Rakousku a ve Švýcarsku na kanále Sport 1. V Maďarsku nabídne přenosy Arena 4, v Polsku Eurosport a například na Balkáně televize Arena Sport. Dohromady bude letošní sezónu IndyCar možné sledovat ve 206 zemích světa.

Sezóna IndyCar začíná už dnes od 21:00 SELČ závodem na okruhu Barber v Alabamě.

Další článek: Verstappenovi se v Itálii nedaří. Prolomí prokletí?

10:10 | Júki Cunoda dnes slaví 21. narozeniny.
8:58 | Za účasti tří týmů pokračují testy 18palcových pneumatik. Tentokrát v Barceloně. Red Bull nasadí Albona, Alfa Romeo Kubicu a Alpine by mělo nasadit Kvjata (od letošního roku rezervní jezdec týmu).
14:49 | Red Bull ve Španělsku zůstal. Zítra a ve středu bude testovat 18palcové pneumatiky pro rok 2022. Po oba dny bude jezdit Alex Albon.
13:42 | Stále se řeší situace okolo Turecka, ve kterém se sice epidemická situace zlepšuje, ale platí přísné cestovní restrikce po návratu do Velké Británie. Ve hře je prohození závodu s Baku.