Indové popírají, že by mohli příští rok ztratit Grand Prix

Pořadatelé GP Indie vydali prohlášení, ve kterém vyvracejí spekulace o finančních problémech, které by mohly ohrozit pořádání závodu v příštích letech.
Indové popírají, že by mohli příští rok ztratit Grand Prix

"Některé mezinárodní zpravodajské agentury se snaží rozšířit zvěst, že Jaypee Sports International (JPSI) možná nebude hostovat GP Indie 2014," uvedla pořadatelská společnost. "To je naprosto nepodložené a zlomyslné."

"Naše dohoda s Formula One Management na hostování závodů formule 1 na mezinárodním okruhu Buddh (BIC) je platná do roku 2015 a my tento závazek dodržíme. Nemáme důvod se vzdát hostování závodů formule 1."

"Ve skutečnosti chce JPSI dostat na BIC víc mezinárodních závodů aut a motorek, navíc k formuli 1 a superbikům, které se pojedou letos 17. listopadu."

Další článek: Za rok budeme s Lotusem číslo 1, předpovídá Infinity Racing

11. května | Podle posledních spekulací bude GP Turecka zrušena bez náhrady. Počet závodů by klesl z 23 na 22.
11. května | Júki Cunoda dnes slaví 21. narozeniny.
11. května | Za účasti tří týmů pokračují testy 18palcových pneumatik. Tentokrát v Barceloně. Red Bull nasadí Albona, Alfa Romeo Kubicu a Alpine by mělo nasadit Kvjata (od letošního roku rezervní jezdec týmu).
10. května | Red Bull ve Španělsku zůstal. Zítra a ve středu bude testovat 18palcové pneumatiky pro rok 2022. Po oba dny bude jezdit Alex Albon.