Hülkenbergova kariéra byla delší, než měla být, říká Villeneuve

Jacques Villeneuve si nemyslí, že se Nico Hülkenberg ještě někdy vrátí do F1
Hülkenbergova kariéra byla delší, než měla být, říká Villeneuve

Hülkenberg je bez sedačky. Přestup do Williamsu vyloučil, takže ho příští rok na startovním roštu neuvidíme. Jacques Villeneuve si myslí, že se Němec už do F1 nevrátí.

„Byl tu už dlouho,“ řekl Villeneuve pro Canal+. „Drží rekord v počtu závodů bez stupňů vítězů, takže ví, že měl kariéru, která je pravděpodobně delší, než měla být.“

Téma: Jak se Renault zbavil Nica Hülkenberga

Téma: Jak se Renault zbavil Nica Hülkenberga

„Nevrátí se jako Ocon, který je mladý a stále má co dokazovat. Hülkenberg je jezdec, který měl čas ukázat vše. Pokud nebude nějaký jezdec, který se zraní a bude muset být rychle nahrazen někým zkušeným, tak o něj týmy nezavadí.“

Hülkenberg debutoval v roce 2010 ve Williamsu. Poté byl rok testovacím jezdcem Force Indie, za kterou od roku 2012 závodil. V roce 2013 si odskočil do Sauberu, aby pak opět jezdil za Force Indii. Od roku 2017 je u Renaultu. V příštím roce ho ale nahradí Esteban Ocon.

Foto: Getty Images / Charles Coates

Další článek: Fotogalerie: Sobota před GP Brazílie 2019

20:24 | Kvjat v Magny-Cours testoval s Alpine pneumatiky pro příští rok (do mokra a přechodných podmínek). Včera odjel 91 kol, dnes byl test zrušen pro technické problémy.
19:18 | Ještě to není oficiální, ale podle The Times bude Turecko vyřazeno z červeného britského seznamu, což znamená pro britské zaměstnance týmů a F1 mírnější režim po návratu. GP Turecka by se tak na začátku října měla konat.
15. září | Šéf Astonu Martin Otmar Szafnauer odmítl spekulace o neshodách a třenicích se Sebastianem Vettelem jako 100 % nesmysl. Vettel má být brzy potvrzen také pro příští rok.
15. září | Dokument o Schumacherovi je už na Netflixu. Celkem ve 190 zemích a 30 jazycích a to včetně češtiny.