Hülkenberg věří, že sedačku pro příští rok najde. Má víc možností

Nico Hülkenberg si nepřipouští, že by musel na konci letošní sezóny znovu opustit startovní rošt, i když uznává, že absolutní jistotu nemá.
Hülkenberg věří, že sedačku pro příští rok najde. Má víc možností

Co se bude dít u Sauberu, zatím není jasné. Sedačku 2014 získal u týmu Sergej Sirotkin, kdo bude jeho týmovým kolegou, Švýcaři ani nenaznačili.

Hülkenberga to moc netíží. "Jsou tu možnosti," řekl. "Došlo k jistým pohybům a jsou volné některé sedačky. Ale myslím, že je zatím brzy, zatím není nic uzavřeno nebo potvrzeno."

"Cekem si věřím. Nicméně ve formuli 1 si nikdy nemůžete být stoprocentně jistí, poznal jsem to na vlastní kůži v roce 2010. Z tohoto pohledu můžu udělat jen to, že budu podávat výkony na nejlepší úrovni vozu, dělat nejlepší práci. To pak lidé uvidí."

O Hülkenbergovi se říká, že k Sauberu zamířil proto, aby se dostal blíž k Ferrari. Teoreticky by se mohla uvolnit sedačka Felipeho Massy.

"Ošklivá otázka," odpověděl na dotaz, zda by byl u Ferrari lepší než Brazilec. "Zvenčí těžko soudit. Pokud nejste uvnitř u týmu a neznáte auto, těžko soudit zvenčí. Věřím, že dokážu odvádět dobrou práci."

Další článek: Jednání mezi Räikkönenem a Lotusem stále stojí

8:23 | Max Verstappen dnes slaví 23. narozeniny.
29. září | Ještě upřesnění: Ilott nahradí v prvním tréninku Grosjeana, Schumacher zase Giovinazziho.
29. září | V Melbourne se stále pracuje s termínem závodu 14. března. Mohla by tam tak začít sezóna (via odkaz)
28. září | Mika Häkkinen dnes slaví 52. narozeniny.