Hülkenberg věří v setrvání u Williamsu, ale platit za místo odmítá

Navzdory spekulacím o příchodu Pastora Maldonada je Nico Hülkenberg přesvědčený, že jednání s Williamsem o smlouvě pro příští rok dotáhne do úspěšného konce.
Hülkenberg věří v setrvání u Williamsu, ale platit za místo odmítá

V Brazílii se objevily zvěsti, podle kterých podepsal venezuelský pilot Maldonado smlouvu s Williamsem pro sezónu 2011, ale podle Hülkenberga to tak není.

"Myslím, že obě strany o sebe mají pořád zájem a já věřím, že spolu zůstaneme, ale zatím není nic oficiální, nemůžu o ničem otevřeně hovořit," řekl Hülkenberg o vztahu s týmem Williams.

Důvodem, proč by měl Hülkenberg o své místo přijít, jsou podle spekulací finance. Maldonado by týmu přinesl nemalý obnos peněz, zatímco německý pilot takový postup za sebe kategoricky odmítá.

"Nechci být jezdec, který má místo díky penězům," uvedl. "Nikdy jsem to nechtěl, není to můj úmysl. Podle mě je důležitý talent, doufám, že pro tým také."

Hülkenberg na závěr přiznal, že oznámení o jeho budoucnosti může přijít až za několik týdnů.

Diskuze (28) Další článek: Je to nejlepší sezóna mé kariéry, říká Alonso
17:24 | Laudy se zeptali, jak by řešil Verstappena: Vyměnil Za koho? Jeho mozek!
13:41 | Ferrari si nakonec nechá nové zadní zavěšení. Ve čtvrtek po problémech v Barceloně zkoušelo zpět staré zavěšení. To… odkaz
25. května | Antonio Fuoco ze stáje Charouz Racing System skončil v závodě F2 na 8. místě, což znamená pole position pro zítřejš… odkaz
25. května | Dnes v Monaku závodí závodí junioři a Porsche. Z jednoho Porsche uniklo na vjezdu do boxů opravdu hodně velké množství oleje.
24. května | Pneumatiková mezera bude i na Hungaroringu. Pirelli tam nominuje střední, měkkou a ultraměkkou.

GP Monaka 2018

Čtvrtek 24. května 2018
1. trénink Ricciardo (1:12.126)
2. trénink Ricciardo (1:11.841)
Sobota 26. května 2018
3. trénink Ricciardo (1:11.786)
Kvalifikace Ricciardo (1:10.810)
Neděle 27. května 2018
Závod 15.10