Hülkenberg u týmu Williams skončil, Barrichello zůstává

Nico Hülkenberg nebude v roce 2011 závodit pro Williams. S týmem z Grove nenašel společnou řeč na téma nové smlouvy a odchází. Rubense Barrichella si Williams ponechal.
Hülkenberg u týmu Williams skončil, Barrichello zůstává

"Velmi toho lituji, protože bych velmi rád u Williamsu zůstal," řekl německý pilot. "Chci poděkovat týmu za skvělé časy a přeji Williamsu do budoucna to nejlepší."

Hülkenberg tak ztratil svoji závodní sedačku pravděpodobně ve prospěch Pastora Maldonada, který má za sebou bohaté sponzory a pro Williams bude testovat tento týden v Abú Zabí.

Hülkenbergův manažer Willi Weber je však přesvědčený, že kariéra jeho svěřence na vrcholu motorsportu neskončila. "Jednám s několika dalšími týmy. Nico bude mít v roce 2011 sedačku ve formuli 1," uvedl.

Naopak Rubens Barrichello má už jistotu, že barvy Williamsu bude hájit i v příštím roce. "Rubense jsme najali s vědomím, že přinese technické znalosti, zkušenosti a vášeň," řekl Frank Williams. "V této sezóně splnil vše, v co jsme mohli doufat, a jsme nadšeni, že můžeme potvrdit, že pro nás bude jezdit i v roce 2011."

Diskuze (76) Další článek: Alguersuari nevědomky pomohl Vettelovi, míní Newey
26. května | Verstappen má pro závod 5 sad čerstvých hyperměkkých pneumatik. Tolik jich ale asi potřebovat nebude. odkaz
26. května | Laudy se zeptali, jak by řešil Verstappena: Vyměnil Za koho? Jeho mozek!
26. května | Ferrari si nakonec nechá nové zadní zavěšení. Ve čtvrtek po problémech v Barceloně zkoušelo zpět staré zavěšení. To… odkaz

GP Monaka 2018

Čtvrtek 24. května 2018
1. trénink Ricciardo (1:12.126)
2. trénink Ricciardo (1:11.841)
Sobota 26. května 2018
3. trénink Ricciardo (1:11.786)
Kvalifikace Ricciardo (1:10.810)
Neděle 27. května 2018
Závod Ricciardo