Hülkenberg: Podávám slušné výkony, i když ve výsledcích to moc vidět není

Nico Hülkenberg je přesvědčený, že navzdory nekonkurenceschopnému autu podává výkony, za které se nemusí stydět, čímž si dál buduje svoji reputaci.
Hülkenberg: Podávám slušné výkony, i když ve výsledcích to moc vidět není

Přestup z Force Indie do Sauberu Hülkenbergovi nepřinesl očekávaný posun nahoru, ale se svými vlastními výkony je spokojený.

"Malajsie byla dobrá, byl to první závod, protože jsem vynechal Melbourne. Měl jsem jich pár dobrých, ale pokud nedojedete na bodech, nevypadají tak dobře, i když všechny byly celkem slušné," hodnotil pro Autosport.

"Konzistence je celkem dobrá. Není tu žádný (závod), který by bodově vyčníval, protože nejlepší umístění bylo osmé, ale všechny byly celkem dobré."

Jako jezdec se Hülkenberg podle svého mínění dál zlepšuje, což potřebuje, pokud chce pomýšlet na přestup do top týmu.

"Pořád se učíte, protože pořád jsou tu nové okolnosti, nové pneumatiky, nová pravidla," poznamenal. "Je to můj třetí rok. V roce 2012 jsem se vrátil po přestávce z roku 2011, ale teď byl přechod mezi sezónami 2012 a 2013 hladký."

"Věřím, že můžu říct, že téměř pokaždé vyždímám maximum ze sebe a vozu."

Další článek: McLaren oslaví v Monze své 50. narozeniny

11. května | Podle posledních spekulací bude GP Turecka zrušena bez náhrady. Počet závodů by klesl z 23 na 22.
11. května | Júki Cunoda dnes slaví 21. narozeniny.
11. května | Za účasti tří týmů pokračují testy 18palcových pneumatik. Tentokrát v Barceloně. Red Bull nasadí Albona, Alfa Romeo Kubicu a Alpine by mělo nasadit Kvjata (od letošního roku rezervní jezdec týmu).
10. května | Red Bull ve Španělsku zůstal. Zítra a ve středu bude testovat 18palcové pneumatiky pro rok 2022. Po oba dny bude jezdit Alex Albon.