Hülkenberg odmítl nabídku závodit pro Lotus v posledních Grand Prix

Nico Hülkenberg mohl nahradit Kimiho Räikkönena u Lotusu v závodech v USA a Brazílii, ale rozhodl se setrvat na svém místě u Sauberu.
Hülkenberg odmítl nabídku závodit pro Lotus v posledních Grand Prix

Podle Lotusu patří Hülkenberg mezi kandidáty na závodní sedačku v příští sezóně, ale jezdcův manažer Werner Heinz prozradil Bildu, že se přestup mohl uskutečnit už letos.

Němec mohl nahradit Fina, který jde na operaci zad, už v Austinu a Interlagosu. "Dostali jsme nabídku od Lotusu a probrali jsme ji. Ale rozhodli jsme, že Nico odjede poslední dva závodu se Sauberem," řekl Heinz.

Lotus potvrdil, že se snaží do auta dostat zkušeného pilota, který by týmu pomohl dál bojovat o třetí místo v šampionátu. Davide Valsecchi proto zůstává až druhou volbou.

Další článek: Pérez: McLarenu scházela organizace a pokora

17:07 | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.
11:50 | Pirelli bude sponzorem závodu v Imole. Celý název závodu tak bude: Formula 1 Pirelli Gran Premio del Made in Italy e dell’Emilia Romagna
25. února | Vůz Astonu Martin ponese označení AMR21.
25. února | Haas bude mít prezentaci 4. března v 9:00. Není jasné, zda uvidíme nové auto, tým píše o novém zbarvení.