Hülkenberg má smlouvu na příští rok. S Lotusem nebo Force Indií?

Paddock v Japonsku si byl jistý, že Nico Hülkenberg příští rok přestoupí ze Sauberu do jiného týmu. Různé zdroje se ale neshodnou na identitě nového zaměstnavatele.
Hülkenberg má smlouvu na příští rok. S Lotusem nebo Force Indií?

Hülkenbnerg chtěl původně do Ferrari, sedačku po Massovi mu ale vyfouknul Räikkönen. Další nejlepší místo nabízí Lotus a německý závodník s enstonským týmem jednal, stejně jako se svým bývalým zaměstnavatelem Force Indií.

V Suzuce se mělo za to, že Hülkenberg už novou smlouvu získal, jeho odchod ze Sauberu je považován za jistý. Jenomže Eddie Jordan říká, že se Němec vrátí k Force Indii, zatímco například Gazzetta dello sport tvrdí, že se dohodl s Lotusem.

"Není co říct, moje budoucnost se vyřeší sama během pár týdnů," odbýval všechny otázky na toto téma Hülkenberg.

Jordan má na přestupy jezdců dobré zdroje, připomeňme, že s předstihem věděl o návratu a odchodu Michaela Schumachera, o přestupu Lewise Hamiltona a správně předpověděl také Räikkönenův návrat do Ferrari.

Pokud se Hülkenberg skutečně rozhodl pro Force Indii, důvodem by mohly být finanční potíže Lotusu a motor Mercedes v útrobách indického monopostu, šestiválec z Brixworthu by totiž podle mnohých měl být příští rok nejlepší.

Další článek: Bottas se zlobí na Maldonada kvůli neférovému předjetí

18:05 | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
17:44 | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
17:07 | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.
11:50 | Pirelli bude sponzorem závodu v Imole. Celý název závodu tak bude: Formula 1 Pirelli Gran Premio del Made in Italy e dell’Emilia Romagna