Hülkenberg Lotus zatím neodepisuje

Nico Hülkenberg si netroufá říct, jestli je nakonec dobře, že mu nevyšel přestup do týmu Lotus. Se soudem si chce počkat.
Hülkenberg Lotus zatím neodepisuje

Když Lotus loni hledal nástupce Kimiho Räikkönena, šéf týmu Eric Boullier se netajil tím, že jeho preferovanou volbou je Hülkenberg. Ale protože nastala finanční nouze, zvolil Pastora Maldonada.

Finance se projevily také ve zpožděném vývoji letošního vozu a vynechaných prvních testech, ale podle Hülkenberga je zatím příliš brzy tvrdit, že byl přestup do Force Indie tou lepší možností.

"Těžko říct. Panuje kolem nich trochu nejistoty a situace není úplně jasná," cituje německého jezdce Autosport. "Ale nevím, jestli to teď ovlivní jejich výkonnost. To se teprve uvidí. Uvidíme, jak se to pro ně bude vyvíjet."

V každém případě je ale Hülkenberg potěšen tím, s čím se po jednoleté absenci setkal u Force Indie.

"Myslím, že tým vyrostl. Když jsem se vrátil do továrny, bylo vidět, že se změnila infrastruktura. Je tu víc lidí, tým roste, a to je dobré znamení."

Další článek: Lotus dnes jezdí s E22 v Jerezu

11. května | Podle posledních spekulací bude GP Turecka zrušena bez náhrady. Počet závodů by klesl z 23 na 22.
11. května | Júki Cunoda dnes slaví 21. narozeniny.
11. května | Za účasti tří týmů pokračují testy 18palcových pneumatik. Tentokrát v Barceloně. Red Bull nasadí Albona, Alfa Romeo Kubicu a Alpine by mělo nasadit Kvjata (od letošního roku rezervní jezdec týmu).
10. května | Red Bull ve Španělsku zůstal. Zítra a ve středu bude testovat 18palcové pneumatiky pro rok 2022. Po oba dny bude jezdit Alex Albon.