Hülkenberg je ochotný počkat na Lotus

Nico Hülkenberg původně chtěl uzavřít svoji budoucnost do konce října, ale když teď vidí pozitivní vývoj u Lotusu, ještě počká.
Hülkenberg je ochotný počkat na Lotus

Závodním víkendem v Abú Zabí začal listopad a Hülkenberg podle svých slov stále ještě nemá smlouvu na příští rok. Quantum Motorsports ale ujistilo, že už brzy vstoupí do Lotusu a přinese peníze, což je šance právě pro Hülkenberga.

Německý jezdec proto na svém říjnovém termínu netrvá. "Trochu to odložím. Nebyl to nejzazší termín, v tu chvíli to bylo přání. A trochu se to protáhlo."

Z toho, co se na trhu s jezdci děje, není dvakrát nadšený, protože čím dál víc týmů chce vidět peníze, ale rozhodit se nenechává.

"Ano, je to trochu zklamání, ale není to nic nového. Už jsem to zažil v roce 2010 a není to zábavné ani příjemné."

"Na jedné straně je to zklamání, na straně druhé se tím nesmím nechat odradit. Musím dál dělat to, co dělám, to je nejlepší reklama."

"V ideálním světě by se cenil jen talent a rozhodoval by o tom, kdo získá jakou sedačku, ale tak to teď ve světě nechodí."

Hülkenberga od Lotusu neodrazuje ani skutečnost, že Kimi Räikkönen letos zatím nedostal ani jedno euro ze své mzdy.

"Především si myslím, že je plat Kimiho mnohem větší než můj! Ale co dělá on, mi starosti nedělá."

Další článek: Williams: Promluvím si s Brawnem, ale asi se nedohodneme

18:20 | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.