Hülkenberg je formou Sauberu zklamaný, ale zůstává trpělivý

Nico Hülkenberg věřil, že si přestupem do Sauberu polepší, ale nestalo se tak. Nastal pravý opak a německý závodník čelí těžké situaci.
Hülkenberg je formou Sauberu zklamaný, ale zůstává trpělivý

Force Indii, která loni Hülkenberga zaměstnávala, se daří víceméně stejně dobře, zatímco Sauber zaznamenal vůči minulé sezóně výrazný propad.

"Je to těžké," přiznal Hülkenberg Autosportu. "Nevyšlo to podle očekávání, ale takový je život. Musíme zůstat v klidu a soustředit se na současnou situaci, abychom auto zlepšili, abychom ho zrychlili."

"Ještě tu pořád je druhá polovina sezóny, budeme v ní muset sem tam získat víc bodů. Teprve musíme dokázat, že umíme auto zlepšit a udělat krok vpřed. Já tomu věřím, ale jak moc se zlepšíme a jak moc dokážeme změnit tuto sezónu, to se teprve uvidí."

Podle zákulisních informací šel Hülkenberg k Sauberu také proto, že má šanci na případně uvolněnou závodní sedačku u Ferrari. V každém případě je ochotný si na dobré auto počkat.

"Když se podíváte na ostatní, jen málo jich rovnou mělo vítězný vůz," připomněl. "Vím, že Jenson strávil hodně let u Hondy a také nemohl předvést své dovednosti, protože auto pro něj nebylo dost dobré."

"To se někdy stává, ale jako jezdec si samozřejmě vždy přejete a rádi byste měli auto, které vám umožní ukázat, co dokážete, a podávat opravdu dobré výkony, ale musíte být trpěliví."

Další článek: Fisichella jezdil s Ferrari F60 v ulicích Jeruzaléma