Hülkenberg, Frijns a Sato budou testovat pro Sauber

Sauber nechá jezdit svého závodního jezdce Nica Hülkenberga v testu v Silverstonu jen půl dne, zbytek budou mít k dispozici mladíci.
Hülkenberg, Frijns a Sato budou testovat pro Sauber

Prioritu bude mít u švýcarské stáje Robin Frijns, do vozu usedne ve středu a ve čtvrtek dopoledne. V pátek dostane celý den příležitost Kimija Sato.

Nico Hülkenberg bude testovat jen ve čtvrtek odpoledne, stejně jako všichni ostatní závodní jezdci bude jeho hlavním úkolem zkoušení nových pneumatik.

Nominace Frijnse coby záložního jezdce byla očekávaná, ale trochu překvapil Sato. Tento čtyřiadvacetiletý japonský závodník si prošel mimo jiné britskou formulí BMW a japonskou a německou formulí 3, než letos zakotvil v seriálu Auto GP, který zatím vede.

Další článek: Lotus nasadí do testu Räikkönena, Prosta a Valsecchiho

18:20 | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.