Hülkenberg chce uzavřít svoji budoucnost v září

Nico Hülkenberg intenzivně pracuje na sedačce pro příští rok a věří, že na novou smlouvu nebude muset čekat dlouho.
Hülkenberg chce uzavřít svoji budoucnost v září

Pro současný trh s jezdci jsou důležité kroky Kimiho Räikkönena, ale Hülkenberg říká, že nemusí čekat, jak dopadne finský soupeř. "Ne nutně," uvedl jezdec Sauberu. "Kimi samozřejmě hraje roli, ale ne všechno nutně závisí na něm."

Podle neověřených informací šel Hülkenberg k Sauber mimo jiné proto, aby se přiblížil Ferrari. "Je to dobrý tým, jeden z top týmů, a pokud dostanete příležitost, asi ji využijete," řekl. "Ale v tuto chvíli stále zjišťujeme možnosti, abychom věděli, v jaké jsme pozici."

Jasno by chtěl mít v září, ale připouští, že nakonec může být vše jinak. "Vždy je tu to, co chcete, a to, co se stane, což občas není to samé," upozornil. "Já chci učinit rozhodnutí, až budu mít pocit, že jsem si správně vybral a že je vše kolem té dohody správně. Ideálně bychom to chtěli mít uzavřené na konci září."

Další článek: Räikkönen o své budoucnosti dnes nepromluví, je nemocný

15:04 | Lamborghini oficiálně potvrdilo, že Stefano Domenicali odchází z pozice šéfa automobilky, aby od ledna 2021 převzal novou prestižní funkci. Očekává se, že nahradí Careye v čele F1.
13:42 | Kvalifikace F2: Cunoda, Daruvala, Schumacher... Schumacherův nejbližší soupeř v šampionátu Ilott odstartuje hned za ním ze čtvrtého místa.
24. září | Lewis Hamilton očekává, že FIA v reakci na jeho kontroverzní tričko z GP Toskánska zavede nová pravidla, ve kterých vyjasní, co je a co není možné.
24. září | Novinář Will Buxton má pozitivní test na koronavirus. GP Ruska tak vynechá.

GP Ruska 2020

Pátek 25. září 2020
1. trénink Bottas (1:34.923)
2. trénink Bottas (1:33.519)
Sobota 26. září 2020
3. trénink 11.00–12.00
Kvalifikace 14.00–15.00
Neděle 27. září 2020
Závod 13.10