HRT uvažuje o změně názvu

Španělská stáj HRT by v rámci nové identity mohla změnit jméno, ale žádné konkrétní plány nemá. Zatím jen přemýšlí.
HRT uvažuje o změně názvu

Tým HRT prošel za svoji krátkou historii bouřlivým vývojem. Místo ve formuli 1 získal v sezóně 2010 pod názvem Campos Meta, ale brzy změnil majitele a přejmenoval se na Hispanii Racing.

Loni přišla další změna vlastníka, když od Carabanteho převzala tým investiční skupina Thesan Capital. Španělská stáj pak přestala používat název Hispania Racing a nechala si jen jméno HRT. Teď zvažuje, že udělá ještě větší změnu.

"Přemýšlíme o tom, ale o změně jména jsme ještě nerozhodli," řekl šéf týmu Luis Pérez-Sala pro Autosport. "Teď jsme HRT. Uvidíme. Žádný plán nemáme, ale je pravda, že o tom přemýšlíme."

Tým se teď soustředí na své výkony na trati. Testy v Mugellu vynechal, aby dokončil stěhování do madridské Caja Mágica (fotogalerie zde), a teď se cítí lépe připraven.

"Naším cílem je letos spolehlivost a vývoj vozu se zdroji, které máme," vysvětloval Pérez-Sala. "Pokud se nám podaří trochu zmenšit ztrátu, budeme spokojení, ale v každém případě nechceme, aby narůstala."

"Máme několik úprav, ale měli jsme problémy s chlazením a zdrželi jsme jejich nasazení, abychom to vyřešili. Zdá se, že je to vyřešené. Teď plánujeme menší úpravy, ale ostatní dělají to samé."

Další článek: Schumacher přirovnal pneumatiky k jízdě na syrových vajíčkách