HRT bude v Brazílii závodit s Klienem a Sennou

U Španělského týmu HRT znovu dochází ke změně v jezdeckém složení, do kokpitu se vedle Bruna Senny vrací rakouský závodník Christian Klien. Sakon Jamamoto v Interlagosu nenastoupí.
HRT bude v Brazílii závodit s Klienem a Sennou

Klien vystřídal u HRT Jamamota už v Singapuru a tým se rozhodl mu dát další příležitost. "Jsem nadšený z příjezdu do Brazílie, kde jsem závodil už dvakrát, naposledy v roce 2005, mohl bych tu dosáhnout dobrého výsledku," uvedl Klien. "Jsem šťastný, že jsem po Singapuru dostal druhou příležitost jet Grand Prix a doufám, že budu mít dobrý víkend s dobrými výsledky."

Bruno Senna pojede poprvé domácí Grand Prix, navíc okruh nezná dobře ani z jiných závodních sérií. "V Interlagosu jsem nikdy nejel s pořádným závodním vozem, ale trať znám nazpaměť a je velmi náročná. Pro mě to bude mimořádný závodní víkend a doufám, že získám nejlepší výsledek sezóny!"

Diskuze (17) Další článek: Ovlivňování závodů nebudou diváci akceptovat, říká majitel Red Bullu
26. května | Verstappen má pro závod 5 sad čerstvých hyperměkkých pneumatik. Tolik jich ale asi potřebovat nebude. odkaz
26. května | Laudy se zeptali, jak by řešil Verstappena: Vyměnil Za koho? Jeho mozek!
26. května | Ferrari si nakonec nechá nové zadní zavěšení. Ve čtvrtek po problémech v Barceloně zkoušelo zpět staré zavěšení. To… odkaz

GP Monaka 2018

Čtvrtek 24. května 2018
1. trénink Ricciardo (1:12.126)
2. trénink Ricciardo (1:11.841)
Sobota 26. května 2018
3. trénink Ricciardo (1:11.786)
Kvalifikace Ricciardo (1:10.810)
Neděle 27. května 2018
Závod Ricciardo