Hra F1 2013 vás nechá vyzkoušet si formule 1 z 80. a 90. let

Letošní pokračování herní série F1 přinese kromě aktuální sezóny také část historie a vrátí na obrazovky některé legendy.
Hra F1 2013 vás nechá vyzkoušet si formule 1 z 80. a 90. let

Stejně jako její předchůdci nabídne i F1 2013 možnost závodit v aktuální sezóně, s aktuálními vozy a jezdci. V závislosti na edici pak budou mít hráči možnost závodit i s vybranými historickými vozy a piloty, a to vše za komentáře Murraye Walkera.

V základní verzi budou z historie dostupná jen 80. léta, na výběr bude mimo jiné z monopostů týmů Williams, Lotus a Ferrari, mezi jezdci se objeví Andretti, Mansell, Fittipaldi nebo třeba Berger. Okruhy jsou zatím zmíněny dva: Brands Hatch a Jerez.

Ve verzi Classic Edition přidá hra ještě 90. léta s dalšími jezdci, týmy, a okruhy, například Coultharda, Villeneuva, Irvina a Prosta, mezi týmy určitě nebudou chybět Ferrari a Williams. Z okruhů uvidíme Imolu a Estoril.

Codemasters, kteří hru vyvíjejí, plánují zahájení prodejů na letošní podzim.

Další článek: Video: Uvnitř vozu formule 1 - optický senzor Correvit

28. března | F1 na svém FB a Youtube od 16:00 pustí záznam GP Bahrajnu 2014.
26. března | Masakr slavných závodů. Monako nebude, Le Mans v září a jako poslední byl přeložen závod Indy 500 na 23. srpna.
26. března | McLaren potvrdil, že všichni zaměstnanci, kteří byli v Melbourne v karanténě, se vrátili domů.
23. března | Junior Red Bullu Sergio Sette Camara míří do japonské super formule. U týmu B-MAX Racing with Motopark nahradil Pietra Fittipaldiho. Sezóna by měla začít 17. května.