Hornerova slova na adresu maršála byla podle Masiho nepřijatelná

Na jednu stranu se jedná o vyhrocený boj o titul plný emočních situací a prohlášení. Na druhou stranu kritika je vždy dobrá. Kritika posouvá hranice kupředu. A navíc, nic hrozného neřekl. Kdyby mu do TV nadal do čů.. ale nic takového se nestalo.. Ale bohužel v tomto je sport krytý, není to tak dávno, kdy hokejista Třince kritizoval rozhodčí, vůči Jágrovi.. v den zápasu se nesmí kritizovat výkon rozhodčích.. Proč? Když je rozhodčí, nebo tratový maršál matlák a někomu pokazí zápas/závod - tak si nic jiného, než kritiku nezaslouží. ;) Pokud někdo kritizuje neprávem, tak následuje hluboká omluva, maršál dostane reklamní předměty s podpisy a tím to hasne. Není třeba dalších politických her.. ;)

kobab  |  22. 11. 2021 18:48

Řekl bych, že Horner dosáhne svého. Napříště se alespoň budou líp hlídat procesy signalizace na okruhu.

Hornerovi začínají téct nervy. Po Hamiltonově penalizaci v Brazílii už myslel, že mají titul v kapse - a najednou to po 2 závodech vypadá, že tahají za kratší konec provazu (a nejspíš vůbec neví, jak vyrovnat rychlost, kterou Mercedes teď má)

Alonso je nejlepším jezdcem současnosti, zjistili vědci

kekk  |  22. 11. 2021 13:28

Arogance tohohle trotla předčí i aroganci Hornera, a to je co říct. Jinak maršálové jsou normálně placení. Alespoň všude v ČR to nikdo nedělá jako dobrovolník, ale maximálně jako brigádník s tím, že to jsou nadšenci, kteří jsou rádi, že se dostanou do blízkosti motorek, sportovních aut nebo formulí.

Vegard  |  22. 11. 2021 15:34

Nekde marsalove placeni jsou, nekde ne. Zalezi to jak od okruhu, tak od zakonu dane zeme, jestli "zamestnavani" neplacenych lidi umoznuji.

kekk  |  22. 11. 2021 15:55

A jak jsi na to přišel? A která země umožňuje práci bez mzdy?

Vegard  |  22. 11. 2021 16:02

Treba marsalove na Silverstone jsou neplaceni: https://www.silverstone.co.uk/sites/default/files/pdf/S... marshals at the British Grand Prix are usually unpaid volunteers"

kekk  |  22. 11. 2021 16:28

Tvůj odkaz nefunguje, ale našel jsem to podle té citace. Británie nicméně neumožňuje práci bez mzdy, pokud to není charita apod., stejně jako ostatní evropské země. Jak bys mohl ukládat těm lidem povinnosti?

Vegard  |  22. 11. 2021 16:59

Jednoduse; reknes jim, co maji delat a jestli to delat nebudou, tak je tam priste nepustis. S neplacenyma lidma se prave pracuje o to lepe, protoze vis, ze tam jsou ze zajmu a ne jenom kvuli penezum a tim padem tu praci nebudou flakat.

kekk  |  22. 11. 2021 17:14

Nepochybně mají mezi sebou uzavřenou smlouvu, ale ta nemůže být bezúplatná. Takže pokud jim třeba zajišťují jídlo, pití nebo obecně občerstvení, nebo třeba ubytování, tak to nepochybně není neplacená práce, což bude s největší pravděpodobností i tenhle případ, nicméně divil bych se, pokud by jim nedávali i nějaké kapesné. Představuješ si to jako hurvínek válku. Nejsi náhodou ty ten týpek, co dělá traťáka v Brně a do toho studuje právnickou fakultu?

Vegard  |  23. 11. 2021 18:46

Ne; jsem ten typek, co dela trataka na Red Bull Ringu (vcetne zavodu F1) a zadnou smlouvu s nikym nepodepisoval. Jedine, co podepisuji, je formular, kdyz si beru overal, rukavice a helmu a pak podruhe, kdyz to vracim zpatky.

kobab  |  22. 11. 2021 18:50

V Silverstone na tuhle práci stojí fronty nadšenců. I jinde je to tak. Přiznám se, že bych to rád dělal zadarmo taky, spousta lidí by i zaplatila.

třeba v socialistických státech se pracuje pro stranu a světový mír..

Mike.M  |  22. 11. 2021 11:13

Také kecy. Vedet kdy a kde, dělal bych taky maršála zadarmo…. Treba i 3x do roka…. VC zdarma i v zákulisí…. Dovolená a cestování….

Triper  |  22. 11. 2021 11:55

Zavolej Automobile Club de Monaco, Mr. Lejeune...
Tam hledají dobrovolníky na trať každý rok od středy do neděle.


1 2