Hornera nikdo z nás už dávno neposlouchá, říká Abiteboul

Red Bull měl v Maďarsku dobrou formu, jak ukázal Daniel Ricciardo. Max Verstappen mohl do cíle přivést slušné body a možná i bojovat o pódium. Svůj vůz ale musel odstavit kvůli problému s MGU-K.

Red Bull byl samozřejmě velmi naštvaný. Max Verstappen už v týmovém rádiu nasadil vysokou kadenci vulgárních výrazů a své rozhořčení neskrýval ani Christian Horner. 

„Platíme za tyto motory mnoho milionů liber,“ řekl Horner ještě během závodu pro Sky Sports. „Platíme za špičkový produkt, za nejmodernější produkt a můžete celkem jasně vidět, že je to pod touto úrovní.“ 

„Je to frustrující. Máme v závodě ještě Daniela. Pak nechám Cyrila, aby přišel se svými výmluvami.“

Verstappen se opřel do Renaultu. „Prostě jsme zahodili cenné body,“ řekl

Verstappen se opřel do Renaultu. „Prostě jsme zahodili cenné body,“ řekl

Motorsport.com se optal Cyrila Abiteboula, co říká na kritiku ze strany Hornera. 

„Naši šéfové od roku 2015 nečtou, co o nás Christian Horner říká,“ uvedl Abiteboul.

„Je naprosto jasné, že s nimi už nechceme mít žádné jednání. Je konec. Budou mít svého motorového partnera, který bude platit pekelné peníze za svůj produkt. Přeji jim hodně štěstí. Nemám k tomu co říct.“

Verstappen se omluvil za svá slova

Max Verstappen se dnes na sociálních sítích omluvil za slova, která v týmovém radiu použil. Prý v něm vybuchly emoce, protože šlo o několikáté selhání motoru v posledních letech a do Maďarska přijel Red Bull s vysokými očekáváními. Navíc měl on sám dobrý start. 

Foto: Getty Images / Mark Thompson

Diskuze (76) Další článek: Alonsa už mají stewardi plné zuby, říká Steiner