Horner: Že už letos Verstappena nikdo nedožene? Naučil jsem se neposlouchat vše, co říká Wolff | Foto: Getty Images

Foto: Getty Images

Horner: Že už letos Verstappena nikdo nedožene? Naučil jsem se neposlouchat vše, co říká Wolff

Šéf Red Bullu Christian Horner odmítá, že by měl být letošní šampionát už víceméně rozhodnutý.

I když letmý pohled do hodnocení jezdců a týmů nevyvolává pocit, že by Max Verstappen a Red Bull letošní sezoně totálně dominovali, faktem je, že situaci zkresluje Nizozemcovo odstoupení v Austráli.

Ve zbylých třech závodech totiž Verstappen jasně zvítězil a navíc jej na stupních vítězů pokaždé doprovodil i týmový kolega Sergio Pérez.

Po GP Japonska, tedy čtvrtém podniku probíhající sezony, se šéf Mercedesu Toto Wolff nechal slyšet, že letos už nikdo Verstappena nedožene.

S tímto tvrzením však nesouhlasí jeho protějšek z Red Bullu Christian Horner.

„Na odepisování letošní sezony je ještě velmi brzy, vždyť do konce roku zbývá ještě 20 závodů. Za ty roky jsem se naučil příliš neposlouchat, co Toto říká...,“ prohlásil Horner, kterého cituje web RacingNews365.com.

Britský manažer je nicméně velmi spokojený s tím, jak se v aktuální sezoně prezentuje hlavní hvězda Red Bullu Max Verstappen, který dosud vedle tří vítězství získal také čtyři pole position.

„Myslím, že je ve skvělé formě. Víte, přes zimu změnil trenéra. Je fit...Také auto je na tom skvělě a je cítit, že má ještě rezervy, což je působivé. Formu, kterou měl vloni, si přenesl i do letoška,“ uvedl Horner na adresu Verstappena.

Doporučujeme

Články odjinud