Horner: Vettelovi je u Red Bullu dobře, nikam nepřestoupí

Letos má k dispozici velmi dobrý vůz.
Před začátkem letošní sezóny uvedl majitel Red Bullu Dietrich Mateschitz, že nechce stát v cestě Sebastianovi Vettelovi za úspěchem. Případný přestup německého pilota však podle šéfa jeho týmu Christiana Hornera určitě není na pořadu dne, důvodem je především velmi dobrý vůz RB5.

"Sebastian velmi rád jezdí pro tento tým a my jsme velmi rádi, že ho máme. Součástí rodiny Red Bull je již velmi, velmi dlouho a Red Bull Racing mu dal letos velmi dobrý vůz," řekl Horner.

Spekulace o přestupech jezdců jsou ve formuli 1 na denním pořádku a Vettelovo jméno bývá občas spojováno s Ferrari, ale podle Hornera zůstane německý pilot s týmem i v příští sezóně.

"Myslím, že pan Mateschitz také uvedl, že Sebastian určitě není na prodej. Samozřejmě neprozradím detaily jeho smlouvy, ale neumím si představit, že by v tuto chvíli chtěl Sebastian jezdit někde jinde. A nevím o žádném jeho úmyslu někam přistoupit. Je pevnou součástí tohoto týmu," dodal Horner.

Sebastianu Vettelovi patří v současnosti třetí místo v poháru jezdců hned za dvojící týmu Brawn GP. Letos přinesl týmu Red Bull Racing první vítězství v historii.
Další článek: Stáhněte si nové číslo magazínu F1sports