Horner prodloužil smlouvu s Red Bullem do roku 2017

Tým Red Bull Racing bude mít stejného šéfa v osobě Christiana Hornera minimálně dalších pět let. Jeho celkové působení v Milton Keynes se tak prodlouží na 13 sezón.
Horner prodloužil smlouvu s Red Bullem do roku 2017

Horner stojí v čele rakouské stáje od jejího vzniku v roce 2005 a dovedl ji ke třem mistrovským titulům v řadě. V současnosti je Red Bull Racing na vrcholu.

Není proto divu, že se vedení Red Bullu rozhodlo s Hornerem prodloužit smlouvu. Mluvčí týmu potvrdil, že je smlouva víceletá, Helmut Marko pak v Bildu dodal, že je platná až do roku 2017.

Co se týče ostatních členů hvězdné sestavy, tak Sebastian Vettel by měl mít smlouvu do konce roku 2014 a Adrian Newey také víceletý kontrakt. Mark Webber vždy prodlužuje ze sezóny na sezónu.

Další článek: GP Německa nebo Evropy? Ecclestone přiznává zmatky

10:25 | Třetí současný jezdec pojede virtuální Le Mans. K Norrisovi a Verstappenovi (se stejným vozem) se připojí také Pierre Gasly, který bude v týmu třeba s Vergnem.
9:39 | Obrat McLaren Group v prvním čtvrtletí: 2019: 284 milionů liber 2020: 109 milionů liber
22. května | F1 potvrdila, že stále jedná s britskou vládou o pořádání závodů. Nyní je komplikuje nutnost karantény po přicestování do země...
22. května | Podle Sky Sports by se v Silverstonu mohlo jet později v létě, až skončí opatření (nutnost karantény po příjezdu do země). Šéf okruhu je v tomto optimistický.