Horner přirovnává Kvjata k Räikkönenovi

Christian Horner si myslí, že Red Bull bude mít příští rok velmi silnou jezdeckou sestavu.
Horner přirovnává Kvjata k Räikkönenovi

Daniel Ricciardo letos překvapil nejen fanoušky, ale také samotný Red Bull a možná i sám sebe. „Věděli jsme, že bude rychlý, ale měli jsme jisté pochybnosti o tom, zda bude v závodě stejně rychlý jako v kvalifikaci,“ říká Horner o Australanovi pro Auto Hebdo. „Ale on dosáhl vynikajících výsledků v této sezóně. Už při pohledu na Daniela vidíte, že bude úspěšný, jeho úsměv říká hodně.“

Sebastian Vettel oznámil v Japonsku záměr z Red Bullu na konci roku odejít. Rakouská stát neváhala ani minutu a angažovala pro příští rok Daniila Kvjata. Ruský závodník je Red Bullem považován za velkého talenta, ale schází mu potřebné zkušenosti. Do F1 přišel v letošním roce po jednom roce v GP3. Horner mu ale věří.

„Daniil je úžasný mladý talent. Je dobrý, rychlý a u je mu jedno, co si o něm lidé myslí. Má podobný způsob myšlení jako Kimi Räikkönen,“ dodal Horner.

Další článek: Paul Walsh se předsedou představenstva F1 nestane

18:20 | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.