Horner popírá, že Red Bull už chystá třetí auto

Krátce před tím, než jezdci vyjeli na startovní rošt Velké ceny Brazílie, se opět vrátilo téma třetích vozů. Times uvedl, že Ferrari a Red Bull nasadí v příštím roce třetí auto.
Horner popírá, že Red Bull už chystá třetí auto

V Marussii stále ještě existují lidé, kteří si myslí, že je tým možné zachránit. Caterham mezi tím vybírá peníze od fanoušků na svůj start v Abú Dhabí. Pravděpodobnost, že nám bude startovní rošt čítat 18 vozů také v Austrálii, je poměrně vysoká.

Christian Horner nicméně popírá spekulace a říká, že Red Bull momentálně třetí vůz nechystá. „Pokud počty klesnou pod určité číslo, jsme povinní nasadit třetí vůz, ale doufáme, že bude dostatek týmů se dvěma vozy a nebudeme to muset udělat,“ říká Horner. Šéf Red Bullu dodává, že tým zatím nikdo o nasazení třetího vozu nepožádal.

Na otázku, zda by to Red Bull ještě vůbec stihl, Horner reagoval: „Pokud bychom o to byli požádání a nebyla by tam žádná jiná možnost, pak jsme smluvně povinní to udělat.“

Crash.net se zeptal Ecclestona. Ten jen stručně odpověděl: „zapomeňte na třetí auta.“

Další článek: Jezdci Ferrari odjíždějí z Interlagosu spokojeni

18:20 | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.