Horner popírá, že Red Bull už chystá třetí auto

Krátce před tím, než jezdci vyjeli na startovní rošt Velké ceny Brazílie, se opět vrátilo téma třetích vozů. Times uvedl, že Ferrari a Red Bull nasadí v příštím roce třetí auto.
Horner popírá, že Red Bull už chystá třetí auto

V Marussii stále ještě existují lidé, kteří si myslí, že je tým možné zachránit. Caterham mezi tím vybírá peníze od fanoušků na svůj start v Abú Dhabí. Pravděpodobnost, že nám bude startovní rošt čítat 18 vozů také v Austrálii, je poměrně vysoká.

Christian Horner nicméně popírá spekulace a říká, že Red Bull momentálně třetí vůz nechystá. „Pokud počty klesnou pod určité číslo, jsme povinní nasadit třetí vůz, ale doufáme, že bude dostatek týmů se dvěma vozy a nebudeme to muset udělat,“ říká Horner. Šéf Red Bullu dodává, že tým zatím nikdo o nasazení třetího vozu nepožádal.

Na otázku, zda by to Red Bull ještě vůbec stihl, Horner reagoval: „Pokud bychom o to byli požádání a nebyla by tam žádná jiná možnost, pak jsme smluvně povinní to udělat.“

Crash.net se zeptal Ecclestona. Ten jen stručně odpověděl: „zapomeňte na třetí auta.“

Další článek: Jezdci Ferrari odjíždějí z Interlagosu spokojeni

15:04 | Lamborghini oficiálně potvrdilo, že Stefano Domenicali odchází z pozice šéfa automobilky, aby od ledna 2021 převzal novou prestižní funkci. Očekává se, že nahradí Careye v čele F1.
13:42 | Kvalifikace F2: Cunoda, Daruvala, Schumacher... Schumacherův nejbližší soupeř v šampionátu Ilott odstartuje hned za ním ze čtvrtého místa.
24. září | Lewis Hamilton očekává, že FIA v reakci na jeho kontroverzní tričko z GP Toskánska zavede nová pravidla, ve kterých vyjasní, co je a co není možné.
24. září | Novinář Will Buxton má pozitivní test na koronavirus. GP Ruska tak vynechá.

GP Ruska 2020

Pátek 25. září 2020
1. trénink Bottas (1:34.923)
2. trénink Bottas (1:33.519)
Sobota 26. září 2020
3. trénink 11.00–12.00
Kvalifikace 14.00–15.00
Neděle 27. září 2020
Závod 13.10