Horner: 10 věcí, které jsme za 10 let poznali

Red Bull Racing letos absolvuje svou jubilejní desátou sezónu ve formuli 1. Jeho šéf Christian Horner se proto zamyslel nad deseti radami, které by nyní předal svému o deset let mladšímu já.
Horner: 10 věcí, které jsme za 10 let poznali
  1. Politika ve F1: Co lidé říkají a co dělají jsou velice rozdílné věci. Okolnosti se mohou změnit i během jednoho jednání!
  2. Postoj k jezdcům: Různí lidé vyžadují různý přístup, jezdci jsou ale stejní jako všichni ostatní. Chovejte se k nim jako k ostatním kolegům.
  3. Tým: Všechno je o udílení moci. Věřte lidem, že odvedou práci, pro kterou jste je najali.
  4. Média: Týmy musí být otevřené a upřímné, lidé nakonec stejně všechno prokouknou.
  5. Rivalita: Je důležitá v této práci, ale není to to nejdůležitější v životě. Jak získáváte lepší pohled na život, můžete si ho rozdělit.
  6. Konkurence: Udržuje vás v pozoru, takže si nemůžete dovolit být příliš sebevědomí.
  7. Ovládání: Nemá smysl být posedlý věcmi, které nezměníte. Zaměřte se na věci, ve kterých můžete něco změnit a zabývejte se těmi.
  8. Sport: Nikdy nebuďte přehnaně sebevědomí. Užívejte si úspěšných chvil, ale nepředstavujte si, že budou trvat věčně. Musíte si uvědomit a oslavit vrcholné momenty, protože ve sportu nevyhnutelně přicházejí chvíle, kdy tak úspěšní nejste.
  9. Vyrovnání s nezdary: Potkávají každého. Musíte věřit tomu, že jsou dočasné a pak se z nich dostanete.
  10. Životní lekce: Žijte přítomností a pro daný moment. Jako předtím, slavte úspěchy a užívejte si je.
Další článek: Lotus to vzdal, letošní vůz už vyvíjet nebude

10:15 | Mick Schumacher vyhrál závod F2 a upevnil vedení v šampionátu. Druhý Cunoda. Schumacherův nejbližší pronásledovatel C. Ilott skončil třetí, na Schumachera tak má ztrátu 18 bodů. Další pronásledovatelé v šampionátu: Ch. Lundgaard nedokončil, R. Shwartzman nebodoval.
15:04 | Lamborghini oficiálně potvrdilo, že Stefano Domenicali odchází z pozice šéfa automobilky, aby od ledna 2021 převzal novou prestižní funkci. Očekává se, že nahradí Careye v čele F1.
13:42 | Kvalifikace F2: Cunoda, Daruvala, Schumacher... Schumacherův nejbližší soupeř v šampionátu Ilott odstartuje hned za ním ze čtvrtého místa.
24. září | Lewis Hamilton očekává, že FIA v reakci na jeho kontroverzní tričko z GP Toskánska zavede nová pravidla, ve kterých vyjasní, co je a co není možné.

GP Ruska 2020

Pátek 25. září 2020
1. trénink Bottas (1:34.923)
2. trénink Bottas (1:33.519)
Sobota 26. září 2020
3. trénink 11.00–12.00
Kvalifikace 14.00–15.00
Neděle 27. září 2020
Závod 13.10