Honda si po závodě rýpla do Alonsa

Honda získala díky Verstappenovi letošní druhé vítězství. Navíc měla dva jezdce na pódiu. Při této příležitosti si rýpla do Fernanda Alonsa, který dnes slaví narozeniny.

Honda krátce po závodě vydala tweet, ve kterém nezapomněla zmínit název dnes už bývalé juniorské série. Jako o „GP2 motoru“ mluvil o Hondě v roce 2015 Fernando Alonso a to rovnou při domácím závodě Hondy v Japonsku.

Fernando Alonso přitom nedávno o Hondě mluvil pozitivně. Možná i proto, že jeho zástupci sondovali u Red Bullu, jak uvedl Helmut Marko. Ale právě postoj Hondy je pro tým z Milton Keynes jednou z překážek, proč Alonsa neangažovat.

Foto: Getty Images / Peter Fox

Další článek: Nevím, co tam dělal, říká Magnussen o kontaktu z Grosjeanem

11:52 | Plány Alonsa pro rok 2020: Dakar a Indy, pro rok 2021: zpět v F1 nebo WEC (hypercary). Martin Brundle spekuluje, že by se Alonso mohl do F1 vrátit s Renaultem.
6. prosince | Český esports závodník Martin Štefanko, který byl členem Haasu v F1 eSports, oznámil ukončení kariéry.
5. prosince | Britský premiér Boris Johnson v rámci předvolební kampaně navštívil továrnu Red Bullu. Vyzkoušel si výměnu pneumatik. Jak dlouho mu to trvalo, neuvedl. Red Bull to letos zvládl za 1,82 s. odkaz
4. prosince | S Toro Rosso jezdil v testech Sean Gelael. Jeho týmovým kolegou ve F2 bude nově Dan Ticktum, kterého se Red Bull před časem zbavil.