Honda: S více zákazníky by se rychleji zlepšila spolehlivost

Těším se s čím vyjedou v roce 2016 - očekávám velké výkonnostní zisky s mnohem lepší spolehlivostí

#BelieveInAlonso

U meklerenu budou o5 letos vypadat jako pekaři, aspoň že tam maj nápis H-jako Hanba®…
Na záda si mohli dát aspoň nápis
Věříme®
Fandíme®
Stahujeme®
Jedem o titul®
Projekt®
První řada®
Poslední se budu smát já®
Děláme věci jinak®
První tři zatáčky®
Nejlepší kolo v mém životě®
40 000 000$...

prof. PhDr. Tomáš Moudrý DrSc.

FrancoisCEVERT  |  09. 01. 2016 15:57

Tyrrell - "projekt" 34.........+ ne o kolečko, ale hned o 2 navíc!

Reklama nejspíše poodhalila design kombinézy a trička McLarenu 2016. To tričko fakt nic moc
https://pbs.twimg.com/media/CYPud-HWcAEMA8u.png...
https://pbs.twimg.com/media/CYPud_jW8AALgnb.png...
https://www.youtube.com/watch...

#BelieveInAlonso

S-fan  |  09. 01. 2016 13:23

Chceš snad říct, že si ho nekoupíš ? Líbí se mi jak je na té hře Playbox - aby neurazili ani tábor playstationu ani tábor Xboxu, tak to dali dokupy a je to.

Honda pokud se stane konkurenceschopnou, tak pro odběratele bude mít oproti ostatním výrobcům jednu výhodu. Honda tam totiž je aby vyhrávala a je jí jedno s kým to bude, čili všichni odběratelé dostanou k dispozici opravdu to co má McLaren, včetně software. Ostatní výrobci vždy chtěj jen dodávat a kasírovat, ale vyhrávat chtěj se svým týmem a tomu je podřizováno vše Těším se až Hondu bude mít více týmů, je to pak dobré porovnání samotného auta, ale Honda bude muset zabrat, to co předvedla v roce 2015 není hodno ani jednoho týmu F1.

#BelieveInAlonso

tomu nevěřím, dyť McL sám říkal, že to je jakoby tovární tým...pochybuju, že Japonci daj motor třeba Williamsu(jako tehdá)/nebo komukoliv a ten/ti zas budou hnusně dominovat a McL se bude drbat na hlavě...já si myslím, že Ron zas takovej šašek neni a má to pohlídaný, že jesi Japonci s někým udělaj titul, tak to možná bude McL a nikdo jinej...

Příspěvek byl 1× upraven, naposled 09. 01. 2016 10:50

RIP F1 2008 | Obrigado Felipe 2002-2017

Ohlídaný má očividně to koho k Hondě pustí - a to nevíme na jak dlouho to veto má. Ovšem že by si smluvně ohlídal že titul s Hondou může brát jen McLaren tak to je podle mě opravdu hloupost. Honda se stará o motory, má smluvní vztah s McLarenem, ale nevěřím že by ostatní sabotovala jen pro McLaren, to by bylo proti jí samotné.

#BelieveInAlonso

no řešit to můžem kliďánko do příštích vánoc, ale jak říkam, já si myslím, že McL a Japonci maj nastavenej vztah F1TeamTovárna=Ferrari/Mercedes, takže budoucím zákazníkům budou dávat B verze jako Mergl s Ferrari. Ale je taky otázka kdo bude zákazník, že. Jesi daj motor Marrusii, tak je to asi jedno co to bude za verzi, ale Williamsu nebo RedBullu asi 100% totžnou nedaj...

RIP F1 2008 | Obrigado Felipe 2002-2017

Williamsu bych se nebál, RedBullu ano. Zkusim bych se na to podívat jinak. Představte si, že Williams jezdí s Hondou a rozhodne se dávát motory McLarenu, Mc by na tom měl být líp. A s tím RB. Já si ještě pamatuju jak do sezóny 2012 když byl ještě McLaren McLarenem, tak měl stejnou úroveň jako RB. tzn, že pokud by tenhle vzorec byl přenesen do následujících sezón bylo by to tak že Mc by byl jedinym týmem, který kdyby dal motory RB, tak by možná neprohrál, měl by asi největší šanci na výhru v boji 50:50. I když Mercedes by na tom moh být podobně, težko říct. Ostatně to bylo vidět v 2015 v Austinu když pršelo, RB se krásně tlačil Meredes, resp. na TOP 1. ....ale Mc? momentálně jeden velikej otazník co a jak bude, ale už jsem to tu psal nedávno že Mc bych momentálně viděl v 2016 3 - 4 pozice.

Nebudeš tomu věřit, ale výjimečně ti dávám souhlas.

Z toho jasně vyplívá, že Ronald McL potažmo svejm pilotům vůbec nevěří a to není úplně dobře...

RIP F1 2008 | Obrigado Felipe 2002-2017

úplně stejně, jako Ferrari a Mercedes.

Alonso je nejlepším jezdcem současnosti, zjistili vědci

On by to Ron nevetoval, kdyby nešlo o RedBull

Alonso je nejlepším jezdcem současnosti, zjistili vědci

Ať se radši nezlepšujou, nebo bude Frustrando brečet, že je zase 2. takhle jsou všichni nadšení (a samozřejmě i on sám), že ujíždí Manorům. Ještěže si Pennis vysmlouval co chtěl, jinak by Hanba kývla Red Bullu a trapas by byl na světě. Žluťáci by ten cirkus měli skončit, dokud je čas, nebo se budou ztrapňovat další sezónu a Frustrando a spol už to neunesou a začnou na ně házet špínu jako RB na Renault. Nakonec ShitLaren skončí u Daihatsu nebo Isuzu. A jedem chlapci chci tady vidět co nejvíc mínusů!!!!!!!!!


1 2 3 4

20:11 | Gasly dostal varování za zdržení Sainze.
18:15 | Za incident s Mazepinem ve třetím tréninku byl Hamilton napomenut a tým dostal pokutu 25 000 euro.
16:53 | Hamilton jde před sportovní komisaře kvůli nerespektování dvojitých žlutých vlajek.
14:18 | První závod F2 vyhrál Armstrong. Piastri devátý, Čou se roztočil a dojel na chvostu pole. V závodě byly 2 safety cary, jeden (resp. dva) virtuální.

GP Saúdské Arábie 2021

Pátek 3. prosince 2021
1. trénink Hamilton
2. trénink Hamilton
Sobota 4. prosince 2021
3. trénink Verstappen
Kvalifikace Hamilton
Neděle 5. prosince 2021
Závod 18.30