Hlavním cílem Massy je teď sedačka u Lotusu

Massův manažer Nicolas Todt prozradil, že po odchodu z Ferrari chce pro svého svěřence získat tu nejlepší sedačku, kterou je v tuto chvíli ta Räikkönenova u Lotusu.
Hlavním cílem Massy je teď sedačka u Lotusu

Po osmi letech závodění pro Ferrari se Massa s Maranellem rozloučí, ale závodit ve formuli 1 chce dál.

"Felipe se zajímá o ostatní týmy, nikdy nebude hrát druhou roli v malé stáji," uvedl Todt pro Canal +. "Takže teď je třeba se pokusit najít tým, který by mu mohl nabídnout materiál, jenž by mu umožnil hrát ve formuli 1 přední roli."

"Je jisté, že nejlepší tým, nejzajímavější sedačka je dnes ta, kterou uvolní Räikkönen. Cílem je být u Lotusu, dnes je to ta nejlepší sedačka."

"Ale je tu jen Lotus? Je to jediná zajímavá sedačka? Uvidíme! Škatulata se hýbou různě, v příštích týdnech bude třeba být pozorný a rychle reagovat."

Favoritem za zisk místa u Lotusu by měl být Nico Hülkenberg. Že o něm tým uvažuje, potvrdil Eric Boullier rádiu RMC a dodal: "Felipe Massa je také k dispozici, takže je samozřejmě také na seznamu. To jsou piloti, jejichž manažeři nás kontaktovali."

Diskuze (78) Další článek: Lotus na Räikkönena naštvaný není, je mu vděčný
15. prosince | Da Costa získal pole position pro první závod formule E, Vandoorne pátý, Massa po červených vlajkách devatenáctý. Závod od 13:00 na Eurosportu.
10. prosince | Zajímavé. Podle webu odkaz míří bývalý šéf Porsche v LMP1 Andreas Seidl do vedení McLarenu.