Heidfeld narazil na finanční požadavky i u Renaultu

Nick Heidfeld pojede v Abú Zabí poslední závod pro Sauber a pro příští sezónu si musí hledat nové místo. Problém má pořád stejný, nemá peníze, a o ty se zajímá i Renault.
Heidfeld narazil na finanční požadavky i u Renaultu

"Mnoho míst pro příští rok je samozřejmě obsazeno," uvedl Heidfeld. "Stále jednám s různými týmy, také s Renaultem, jak Boullier potvrdil. Byla by to ta nejlepší možnost, ale je třeba říct, že talent a schopnosti na trati nejsou to jediné, co je zajímá. V autě mají Vitalije, který má pádné argumenty. A při pohledu na jeho letošní výkony na trati je zřejmé, jaké argumenty to jsou."

Šéf týmu Renault Eric Boullier v rozhovoru pro Auto Motor und Sport uvedl, že kandidáty na místo Petrova jsou Heidfeld a Sutil. U Sutila se jeví přestup jako velmi nepravděpodobný, protože sám v Brazílii prohlásil, že vše směřuje k jeho setrvání u Force Indie.

Stát se ve formuli 1 ale může cokoliv a o Force Indii je také velký zájem. Závodit pro indickou stáj by chtěl Paul di Resta a dokonce i Karun Čandhok, který letos ve formuli 1 debutoval a příští rok chce určitě stát na startu domácí Grand Prix Indie. Kromě Force Indie jedná Čandhok podle svých slov ještě s HRT a dalšími dvěma týmy.

Diskuze (28) Další článek: Alonsovi je jedno, s jakým bodovým náskokem titul případně získá