Hartstein se rozohnil kvůli vyhazovu od FIA

Bývalý hlavní lékař formule 1 Gary Hartstein se vulgárně rozjel na Twitteru, aby dal najevo, jak moc mu vadí, že ho FIA propustila.
Hartstein se rozohnil kvůli vyhazovu od FIA

Mezinárodní automobilová federace se rozhodla s Hartsteinem ukončit spolupráci, aniž by oficiálně udala důvod. Neoficiálně byla jedním z hlavních důvodů jeho upovídanost na Twitteru.

A stejného média Harstein dnes využil k nevybíravému útoku. "Chvíli to trvalo, ale jsem oprávněně nas*aný," uvedl. "Možná se pustím do tažení, abych dostal nějaké odpovědi, nebo dostal svoji zas*anou práci zpět, nebo dal světu vědět, co se opravdu děje u FIA na straně lékařů."

"Nejsem zahořklý nebo smutný. Jsem vážně naštvaný. A to je špatné. Nevím jak a kdy, ale stahují se temná mračna. Bude to zas*ná rána."

O chvíli později se nástupce Sida Watkinse jakoby uklidnil a dodal. "OK, všichni musíme být trpěliví. Budu pár týdnů tweetovat své obvyklé tlachy a pak se uvidí, jak na tom jsme."

Další článek: Dennis o špionáži Ferrari: Byla to pokuta nebo dvouletý zákaz soutěžení

17:50 | Ross Brawn také potvrdil, že po Monze jsou zatím více méně jisté jen závody v Bahrajnu a Abú Dhabí na konci roku.
17:49 | Podle odkaz FIA připouští, že není nutné splnit podmínku závodů alespoň na třech kontinentech, aby mohl být udělen titul (je to podmínka, aby byla F1 WORLD championship. Teoreticky tak může o titulu rozhodnout osm naplánovaných závodů.
15:39 | Mercedes chystá na příští týden v Silverstonu test. V úterý usedne do vozu W09 z roku 2008 Valtteri Bottas, o den později Lewis Hamilton.
3. června | Fanoušci se na závody vrátí až na podzim a to ještě v omezeném počtu. Uvedl to Chase Carey.