Hamiltona Massovy výroky o loňském šampionátu šokovaly

Různých ´kdyby´ bylo hodně.
Lewise Hamiltona velmi překvapilo vyjádření Felipeho Massy o výsledku loňského šampionátu. Brazilec prohlásil, že ho podvod Renaultu z GP Singapuru připravil o titul. Podle něj není správné, že výsledky zůstaly beze změny.

"Jsem tak trochu šokovaný, že to říká, protože jsem měl vždy pocit, že je to férový jezdec a ví, že jsme měli férový souboj až do konce. Alespoň tak jsem to vnímal já," řekl Hamilton.

Podle britského jezdce se v loňské sezóně událo mnoho věcí, které ovlivnily šampionát. I když ho Massa svým postojem překvapil, těžkou hlavu si z toho nedělá.

"Za prvé musím říct, že jsem rád, že se zotavuje, je zpět na nohou a cítí se dobře. Můžu jen říct, že to byla těžká sezóna, děly se věci, v průběhu sezóny bylo hodně a hodně ´kdyby´, takže jsem trochu překvapený, že to říká, abych byl upřímný. Věřím, že jsme v průběhu sezóny vedli férový souboj, takže jsem překvapený. Je mi opravdu jedno, co říká," uvedl.

Hamilton byl také požádán o názor na Kimiho Räikkönena, který si v Suzuce párkrát zkrátil cestu přes garáž McLarenu a mohl by se stát Britovým týmovým kolegou v příštím roce.

"Určitě je jeden z nejlepších," odpověděl Hamilton a dodal, že závodit s Räikkönenem je vždy těžké.
Další článek: Vettel: Povolenou rychlost v boxech jsem v Singapuru nepřekročil

27. února | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.