Hamiltona čeká práce jako před příchodem do formule 1

Lewis Hamilton je tak nespokojený se svými letošními výkony, že si připravuje zimní přestávku plnou intenzivního tréninku.
Hamiltona čeká práce jako před příchodem do formule 1

Po přestupu z McLarenu se Hamilton raduje jen z výkonnosti týmu, Mercedesu se totiž podařil historický úspěch, v šampionátu skončil druhý, zatímco od jeho návratu do formule 1 byla dosavadním maximem čtvrtá pozice.

"Jediná pozitivní věc jsou týmové výkony. To je obrovská věc. Nikdo to neočekával a já jsem nemohl chtít víc. Ale mám pocit, že já jsem měl udělat víc."

Aby byl příští rok lepší, chce se Hamilton zlepšit v mnoha oblastech. "Pro mě to byl průměrný rok, co se týče mé výkonnosti. Takže se těším, že budu tvrdě pracovat, abych se dostal tam, kde bych podle mě měl být."

Zimní přestávka proto bude rušená. "Testování a práce s inženýry v továrně... Myslím, že budu mít zimu tak trochu jako z roku 2006 na rok 2007."

To byla zima, během které se Hamilton připravoval na svůj debut ve formuli 1 u McLarenu.

Další článek: Ferrari bude formuli 1 znovu dominovat, věří Allison

18:20 | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.